15 najlepších interiérov spální v roku 2012.

Moderná spálňa – stelesnenie útulnosti a funkčnosti. Pozrite sa na niektoré z najnovších modelov, ktoré si môžete dovoliť.

Aj keď sa skutočná revolúcia odohráva v iných miestnostiach, spálňa je stále spálňou. Ako ukazuje naša fotogaléria interiérov spální, klasický dizajn a štandardná sada. Lídrami vo vytváraní tých najčarovnejších interiérov sú výrobcovia nábytku: zatiaľ čo funkčnú stránku veci riešia do posledného detailu, majú čas venovať pozornosť aj detailom. Fotogaléria interiérov spální vám pomôže zorientovať sa v aktuálnych akcentoch, ako sú transformačné prvky, napríklad stoly so sklopnými zrkadlami, čelá s dverami, ktoré slúžia ako zásteny, a tradičné textílie, napríklad baldachýny a baldachýny.

Prečítajte si viac  Spálňa v bielych tónoch: dizajnérka Anastasia Olyushina
Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Mária Krištofová

    Ako vyzerajú tieto spálne dnes? Sú nejaké trendy, ktoré sa držia dodnes? Aký štýl dominuje v dnešných interiéroch spální? Potrebujem inšpiráciu pri zariaďovaní vlastnej spálne, čo mi odporúčate?

    Odpovedať
Pridajte komentáre