13 najlepších kuchýň roku 2012

Špičková technológia, funkčnosť a pohodlie. Nový – "obytný" – vzhľad. Dnes si každý môže zariadiť kuchynský priestor podľa svojich predstáv.

V našom výbere nájdete aktuálne ilustrácie kuchýň Novinky 2012. Najlepšie kuchynské dizajny roku 2012 vynikajú svojou ergonomickou, funkčnou a technickou dokonalosťou – a tým, že do kuchyne prinášajú výhody obytného priestoru. Modulárne a vstavané skrinky umožňujú majiteľovi zariadiť si kuchynský priestor podľa svojich možností, vkusu, potrieb a preferencií. Kuchyňa môže slúžiť ako jedálenský a obývací priestor, môže sa využiť na vytvorenie pracovných a relaxačných zón, môže byť nástrojom na zónovanie veľkých priestorov alebo sa môže kompaktne spojiť s ostatnými službami.

skrinky a police už nie sú určené len na odkladanie kuchynského náčinia a riadu. Teraz na ne možno umiestniť všetky druhy príslušenstva, knihy, audio a video zariadenia atď.. Trend smeruje k nadbytočným detailom – Kľučky na dverách a zásuvkách sa pomaly stávajú minulosťou a nahrádzajú ich mechanizmy, ktoré sa spúšťajú jednoduchým dotykom na povrchu. Najlepšie dizajnérske kuchyne 2012 majú vysoký stupeň vybavenia spotrebičmi, ktoré sú často dômyselne ukryté za čelnými stenami a v prípade potreby sa dajú ľahko vytiahnuť. Týmto spôsobom možno kuchyňu osviežiť a premeniť ju z komerčného priestoru na príjemné prostredie.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 3
  1. Michal

    Aký kritérium sa použilo pri výbere týchto najlepších kuchýň? Boli hodnotené len z hľadiska chuti jedla alebo aj kreativity a prezentácie? Boli zohľadnené tiež iné faktory, ako napríklad servis alebo atmosféra reštaurácie? Môžete poskytnúť viac informácií o tomto výbere najlepších kuchýň roku 2012?

    (Note: The question asks for more information about the selection criteria and factors considered in choosing the top kitchens of 2012.)

    Odpovedať
  2. Gabriela Hrnčiarová

    Čo zostalo 13 najlepších kuchýň roka 2012? Máte nejaké osobné odporúčania či tipy na inovatívne a znepokojujúce recepty, ktoré sa z tejto zbierky vynášajú? Chcel/a by som urobiť nejaké skvelé jedlo pre moju rodinu a hľadám inšpiráciu. Ďakujem vopred!

    Odpovedať
    1. Lukáš

      Možnože vám zoznamom zostal 13 najlepších kuchýň roka 2012. K dispozícii je veľa inovatívnych a znepokojujúcich receptov, ktoré sa môžete inšpirovať. Odporúčam skúsiť recepty z dielne avantgardných kuchárov, ktorí sú známi svojimi kreatívnymi kombináciami chutí a prekvapivými prezentáciami jedla. Môžete vyskúšať napríklad moderné metódy ako molekulárna gastronómia alebo experimentovanie s nezvyčajnými ingredienciami. Nechajte sa inšpirovať a pripravte pre rodinu niečo skvelé a nezabudnuteľné.

      Odpovedať
Pridajte komentáre