22 bielych kuchýň

Usilujte sa o čistotu mysle a ducha? Potom je pre vás biela kuchyňa tou správnou voľbou. Pozrite sa na sortimenty zobrazené na fotografiách a zistite, či nájdete svoj vlastný.

Biela farba je vhodná len v nemocnici? Určite nie! V kuchyni to vyzerá úplne inak. Svetlý a ľahký, úplne premení interiér. Pozrite si 22 fotografií na tejto stránke.

Aká je najlepšia farba pre bielu?? Biela je kvintesenciou všetkých farieb dúhy, a preto je pravdepodobne taká univerzálna. Ak nie ste rozhodnutí, akú farbu by mala mať vaša kuchyňa, začnite bielou. Súčasný trend v škandinávskych interiéroch si vyžaduje maximum bielej farby, a to aj v kuchyni. Svetlé doplnky sa hodia do každého "štýlového" priestoru a farby môžete meniť podľa toho, čo je práve trendy a čo sa vám páči. Tí, ktorí chcú kontrolovať svoju chuť do jedla, si vyberajú studené farby a naopak, tí, ktorí chcú pribrať, si vyberajú svetlé, teplé farby…

Aká farba je najlepšia do kuchyne s bielou?? Biela je esenciou dúhy, a preto je pravdepodobne taká univerzálna. Ak nie ste rozhodnutí, akú farbu by mala mať vaša kuchyňa – začnite bielou, nemôžete sa pomýliť. Súčasný trend v škandinávskych interiéroch si vyžaduje maximum bielej farby, a to aj v kuchyni. Na štýlovom priestore nie je nič zlé: farbu kuchyne si môžete prispôsobiť podľa svojich predstáv alebo zmyslu pre módu. Dizajnéri odporúčajú vybrať si chladné farby pre tých, ktorí chcú kontrolovať svoju chuť do jedla, a naopak pre tých, ktorí by radi pribrali.

Skryť

Elegantný a svieži. Biele kuchyne sú vhodné do veľkých aj malých, tmavých aj svetlých priestorov. Napríklad biela kuchyňa v klasickom štýle bude vyzerať skvele vo veľkej miestnosti Sviatočne krásne a elegantné.

Prečítajte si viac  24 červených kresiel

Vyrezávané detaily a vírivé čelá vám poskytnú požadovaný efekt.

V menších priestoroch sú dobrým nápadom biele kuchyne s lesklými čielkami Vizuálne zväčšujú priestor. Možné sú však aj rôzne iné možnosti, z ktorých mnohé sú zobrazené nižšie.

Biela kuchyňa – skutočný víťaz. Manželia a manželky, dospelí a deti si ju zamilujú. Niekto však musí udržiavať poriadok, inak sa biely materiál zmení na béžovo-šedý.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Zuzana Chovanová

    Ako čitateľ si musím klásť otázku – Prečo by ste si vybrali presne 22 bielych kuchýň? Aké sú dôvody za touto voľbou? Je to iba estetická preferencia alebo majú biele kuchyne nejaké praktické výhody? Rovnako ma zaujíma, akú atmosféru docielite v miestnosti s takýmto množstvom bielych kuchýň. Čakám na vaše odpovede!

    Odpovedať
Pridajte komentáre