18 trendových kuchýň: výber redakcie

Najhorúcejšie trendy na svete – v našom byte. Na čo sa profesionáli pri vytváraní trendových kuchýň zameriavajú v prvom rade?

Náš výber fotografií krásnych kuchýň zahŕňa modely, ktoré zodpovedajú súčasným trendom v modernom interiérovom dizajne, medzi nimi Víťazi svetových súťaží, dizajnové kuchyne, súpravy navrhnuté architektmi, novinky predstavené v posledných rokoch. Predovšetkým ( bez ohľadu na štýl je ich vnútorné vybavenie technologické a funkčné: dokonalé pracovné mechanizmy, osvetlenie, množstvo posuvných dverí a skrytých priestorov prispôsobených určitým produktom ( napríklad moderné vinotéky môžu byť nastavené na oddelené teploty pre červené a biele vína ). Druhý trend, ktorý sa odráža na fotografiách krásnych kuchýň – stručnosť a všestrannosť. Dizajnéri sa vyhli detailom, ktoré sú pre kuchyňu jedinečné – V súčasnosti vytvárajú univerzálne modely v rôznych štýloch, ktoré sa hodia do obývacej izby alebo do akéhokoľvek otvoreného priestoru štúdia.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Simona Belková

    Ahoj! Máš nejaký oblíbený trend v súčasnosti vo svete kuchýň? A ak áno, prečo sa ti páči? Ako by si ho implementoval do svojej vlastnej kuchyne? Ďakujem za tvoju odpoveď!

    Odpovedať
Pridajte komentáre