15 najlepších spální moderného dizajnu

Aké sú požiadavky na spálňu a ako výrobcovia kombinujú klasické materiály s novými technológiami??

Spálňa – Najkonzervatívnejší priestor v dome. Fotografie spální ukazujú, že interiérové riešenia tu zostávajú verné klasike. Obyvatelia moderných spální však chcú mať nábytok, ktorý je nielen efektívny a štýlový, ale aj kompaktný a priestranný. Ako vidíme na dizajnových fotografiách spálne, skrine, komody, nočné stolíky a nočné stolíky sú vybavené množstvom zásuviek, závesných modulov, kontajnerov. Veľkosť a tvar lôžok pomáhajú racionálnejšie využívať priestor. Vyobrazené spálne sú klasikou špičkových materiálov masívne drevo, reliéfna koža, lak, bronzové kovanie vyzerá ešte výraznejšie vedľa najnovších otváracích mechanizmov, ekologických výplní a transformátorových prvkov.

Prečítajte si viac  15 high-tech spální
Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Viktória Štefanová

    Ahoj! Čítateľ sa chcel spýtať, aký je váš názor na tieto 15 najlepších spální moderného dizajnu. Aké prvky sa vám najviac páčia a prečo? Máte nejaké tipy, ako by sa dalo zlepšiť ich vzhľad? Aké sú vaše preferencie, pokiaľ ide o moderný dizajn spální? Teším sa na vaše odpovede!

    Odpovedať
Pridajte komentáre