13 najlepších prútených pohoviek

Vzdušná ľahkosť je vizitkou každého prúteného nábytku. Vždy vyzerá sofistikovane a dokonale dopĺňa každý interiér.

Pôvodne sa prútené pohovky vyrábali len z toho, čo človek mohol získať z prírody: z trstiny, bambusu, ratanu, viniča alebo vŕbového prútia. Dnes dizajnéri navrhujú riešenia nielen z prírodných materiálov, ale aj zo syntetického "prútia". A ak predtým boli výhradne kompaktné pohovky na 2-3 sedadlách, moderné modely z prútia môžu byť dokonca modulárne: vytvárať hranaté, n-tvarované kompozície, dokonca aj pohovky-archipelágy.

Bolo by mylné považovať prútené pohovky za vonkajší nábytok. Na vonkajších terasách a v záhrade sa môžu používať aj syntetické vlákna. Ale prírodné alebo prútené modely sú určené výlučne do domácich interiérov.

Výber našich pohoviek


Pohovka Regency od spoločnosti Restoration

Pohovka Marco od EvaldMebel

Ležadlo Sicily od EvaldMebel
Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Michaela Pastoreková

    Ahoj! Keďže sa v texte spomínajú 13 najlepších prútených pohoviek, chcel by som sa spýtať, aké sú dôvody, prečo sú prútené pohovky vo všeobecnosti považované za najlepšie? Majú nejaké výhody oproti iným druhom pohoviek? Ak áno, aké to sú? Ďakujem za odpoveď!

    Odpovedať
Pridajte komentáre