12 prútených stoličiek do vidieckeho domu

Záhradná stolička je veľmi vyhľadávaným kusom nábytku a zaujímavým cieľom pre výrobcov a dizajnérov. Pozrite si našich 13 farebných modelov prútených stoličiek do vidieckeho domu vo fotoreportáži.

Obyčajnosť – nie!

Existujú rôzne záhradné sedadlá. Zvyčajne máme na mysli kreslá, ktoré stoja vonku počas celej sezóny. Ich hlavnou požiadavkou je odolnosť voči vplyvom prostredia. Preto je dôležité, z akého materiálu sú vyrobené. Je zrejmé, že sa uprednostňuje plast. Poradí si so všetkým. Používajú sa aj tvrdé dreviny a kombinácie iných materiálov.

Každý typ materiálu má svoje špecifické vlastnosti, preto je dôležité vybrať pre záhradnú stoličku správne miesto: výrobok z masívneho dreva umiestnite pod strechu, zatiaľ čo plastový nábytok by mal byť umiestnený vonku. Nie každé kreslo však bude vyzerať rovnako dobre v záhrade, pod baldachýnom alebo v interiéri vidieckeho domu. Napriek tomu je po takýchto všestranných modeloch veľký dopyt, čo teší návrhárov a dáva im príležitosť ukázať svoj talent.

V našej ponuke – univerzálne záhradné sedadlá z prútia, vytvorené zo syntetických a prírodných materiálov, vrátane použitia inovatívnych technológií. Špeciálnou úpravou obyčajného dreva vznikol materiál podobný teakovému drevu.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Petra Václavíková

    Ahoj! Rád by som sa spýtal, či tieto prútené stoličky do vidieckeho domu sú vhodné aj pre deti? Majú nejaké špeciálne bezpečnostné opatrenia?

    Odpovedať
Pridajte komentáre