15 prútených stoličiek do domácnosti

Prútené kreslo nemusí byť nevyhnutne záhradným doplnkom. Do obývačky môžete umiestniť ratanové kreslo, ktoré dodá farbu a zvýrazní váš priestor na sedenie.

Väčšina z nás považuje prútené stoličky len za nábytok do vidieckeho domu, ktorý patrí do záhrady alebo na verandu. Ale rovnako dobre môžete použiť ratanové kreslo ( ako aj iný prútený nábytok ) v mestskom byte, napríklad v oddychovej zóne.

Ratanové kreslo môže byť celé vyrobené z ratanu t. j. majú ratanový rám a výplet. Častejšie sa však vyskytujú kombinované modely, v ktorých sa ratan používa na vytvorenie prútia v oblasti chrbta a bokov, pričom rám tvorí drevo alebo kov. Veľmi výraznou kombináciou je korpus ( nylonového kresla ) drevené ( podrúčky, nohy ) a kožený ( vankúš ).

Na rozdiel od stereotypov sa prútené stoličky vyrábajú v rôznych štýloch, nielen vo vidieckom štýle. Kreslo z ratanu možno v zásade harmonicky začleniť do akéhokoľvek interiéru, hlavná vec – vytvoriť dokonalý interiér Vyberte si ten správny model, ktorý sa hodí k vášmu nábytku. Nájdete tu klasické hojdacie kreslá, kancelárske kreslá s prútenými prvkami alebo závesné hojdacie kreslá. A postaviť prútené kreslá v koloniálnom štýle ) napríklad v oddychovej zóne Zdobené rezbami, umelo zostarnuté Vyzerajú ako malé tróny a mohli by byť skutočným klenotom vášho domova.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Anton Valček

    Ahoj! Ak hľadáš 15 prútených stoličiek do domácnosti, rád by som sa spýtal, kde je možné ich získať a aká je ich cena? Taktiež by ma zaujímalo, či sú dostupné v rôznych farbách a veľkostiach. Môžeš mi poskytnúť nejaké podrobnosti ohľadom materiálu a kvality týchto stoličiek? Ďakujem!

    Odpovedať
Pridajte komentáre