24 trojmiestnych pohoviek

Sú ergonomické a pohodlné. A vďaka rôznym modelom vždy nájdete niečo, čo sa hodí do akejkoľvek miestnosti – od priestrannej obývačky až po kompaktnú spálňu.

Tretia časť nie je zbytočná

Ktorú pohovku kúpiť do modernej domácnosti? Rohová jednotka zložená z množstva modulov.. príliš veľké pre obývaciu izbu v typickom mestskom byte. Malé dvojmiestne vozidlo Je príliš skromný a stiesnený, najmä ak rodina pozostáva z viac ako dvoch osôb.

Zlatá stredná cesta je trojmiestna pohovka Nie je veľký ani malý, je dostatočne pohodlný a praktický, aby sa zmestil do každej miestnosti, obývačky alebo spálne. Je tu miesto až pre tri osoby, a ak sa k trom chce pridať štvrtá, môže sa k nim vtesnať.

Trojmiestne pohovky sa vyrábajú v rôznych typoch – Ak jednu časť predstavuje ležadlo, môžu si naň súčasne ľahnúť dve osoby. Ak chcete pohovku, ktorá je dostatočne veľká nielen na denné používanie, budete chcieť pohovku, ktorá sa dá rozložiť na obrovskú posteľ.

Výber našich redakčných fotografií vám ukáže varianty trojmiestnych pohoviek. Minimalistický a klasický, hranatý a lineárny, modulárny a skriňový – prečo si nezmenšiť interiér výnimočnou a rafinovanou kombináciou? pohovky na obrázku navrhli talentovaní dizajnéri a vyrobili ich renomovaní európski výrobcovia. Úžitková, diskrétna, ale štýlová pohovka bude pôsobiť organicky v každom modernom interiéri.

Náš výber bude užitočný aj pre tých, ktorí majú záujem o špeciálne, dekoratívne výrazné pohovky fotografie ukazujú mäkké konštrukcie s nezvyčajnými krivkami alebo atypickými asymetrickými sedadlami, honosné pohovky v palácovom štýle s ručne maľovanými ozdobami, pohovky v tvare lavice. Alebo možno chcete "technologické monštrum" s inteligentným elektronickým nastavením sedadla a diaľkovým ovládaním.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Anton Ondrejko

    Ahoj! Máte niekto skúsenosti s 24 miestnymi trojmiestnymi pohovkami? Mám záujem o kúpu jednej, ale chcel by som sa poradiť, ako je to s ich komfortom a kvalitou. Sú dostatočne pohodlné na prespávanie a vydržia dlhodobé používanie? Budem vdďačný za vaše odporúčania a skúsenosti. Ďakujem!

    Odpovedať
Pridajte komentáre