25 kožených rohových pohoviek

Funkčné a estetické výhody pohoviek v tvare L ich urobili mimoriadne obľúbenými. V redakčnom výbere fotografií – kožené rohové sedacie súpravy pre moderné obývacie izby.

Jazda na koni

Rohové sedacie súpravy sa objavili pomerne nedávno, ale počas svojej krátkej existencie si dokázali získať veľkú popularitu medzi zákazníkmi. Dôvod tohto úspechu – Funkčné a estetické výhody pohoviek v tvare L.

Veľké rohové pohovky určené do priestranných moderných obývacích izieb. Vďaka veľkorysému priestoru a tvaru sú vhodné na vytvorenie veľkých, útulných priestorov na sedenie. Väčšina rohových sedacích súprav je modulárna. Inými slovami, sú zložené zo segmentov, ktoré sa dajú v prípade potreby ľahko rozobrať. Napríklad pohovku s dlhým bočným dielom možno premeniť na lineárnu pohovku a kompaktnú dennú posteľ. Rohové sedacie súpravy sa dajú premeniť aj na postele, doplnené čalúnenými otomanmi, dennými posteľami a kreslami. Ostrovné modely sú určené na pohodlné sedenie, nie na každodenné spanie, a môžu byť umiestnené v samom strede miestnosti.

Rohové kožené sedacie súpravy sú veľmi reprezentatívne sú vhodné do obývačky, pracovne alebo recepcie firmy. Čalúnenie pre uhlové kožené pohovky predstavovalo širokú škálu farieb: klasické modely čiernej, hnedej a bielej farby alebo polychrómované uhlové kožené pohovky, medzi ktorými sú avantgardné modely, šarlátová, akvamarínová, kyslá zelená. Rohové sedacie súpravy sa dajú kombinovať so stolíkmi, lampami, minibarmi a majú superschopnosti – S polohovateľným operadlom, ortopedickým sedadlom, nastaviteľnými opierkami hlavy a rúk, plynulým nastavením hmotnosti.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 2
  1. Erik

    Ahoj! Mám otázku ohľadom tých 25 kožených rohových pohoviek. Bol by si taký láskavý a povedal mi, o aké pohovky ide? Sú veľké, pohodlné a kvalitné? A aké sú k dispozícii farby? Vďaka za odpoveď!

    Odpovedať
  2. Marek Novak

    Ahoj, niekto vie, kde môžem kúpiť 25 kožených rohových pohoviek? Potreboval by som ich pre svoje nové obývačky a rád by som našiel dobrú ponuku. Ak máte nejaké tipy alebo odporúčania, prosím, dajte mi vedieť! Ďakujem vopred!

    Odpovedať
Pridajte komentáre