26 rohových pohoviek

Pohovka v tvare L je módna, kompaktná, pohodlná a niekedy oveľa funkčnejšia ako jej lineárny náprotivok. Výber modelov pre moderné obývacie izby a spálne.

Moderné rohové pohovky – Synonymum pre veľkorysú veľkosť a rozsah. Skladajú sa z mnohých častí a sú veľmi priestranné, takže sa kupujú najmä do priestranných miestností, kde nepotrebujete šetriť miestom. Vždy však existuje možnosť kompaktnej trojmiestnej rohovej pohovky do malej spálne. S vhodnou rohovou sedačkou môžete vytvoriť priestor na sedenie pri stene, v rohu miestnosti alebo si kúpiť ostrovný model a presunúť ho do stredu miestnosti.

Rohové sedacie súpravy sú v súčasnosti "predbiehačom", pokiaľ ide o popularitu lineárne pohovky. Po prvé, je to relatívne nový typ čalúneného nábytku a je príjemné si ho kúpiť, hoci len ako alternatívu k tradičnej pohovke. Po druhé, rohové sedacie súpravy sú veľmi pohodlné, originálne a môžu sa pochváliť tým, že sú "moderné" funkčnosť.

Prevažná väčšina pohoviek je rohová – modulárna konštrukcia. To znamená, že ide o stavebnicu, ktorú možno rozobrať na súčasti kreslá, pufy, ležadlá, ležadlá ( pohovky pre dvoch ) a vytvorte úplne nový scenár vonkajšieho sedenia.

Moderné rohové sedacie súpravy možno premeniť na postele so zabudovanými úložnými boxmi a niektoré modely majú špecifickejšie funkčné doplnky – pripevnená polica, minibar, odnímateľný stôl. Relaxáciu na pohovke zaisťujú vankúše čalúnené husím perím alebo polyuretánovou penou, prípadne utesnené elastickými pásmi, a nastaviteľné operadlá, pohyblivé podrúčky. Odnímateľné poťahy pohovky možno kedykoľvek vyprať alebo vymeniť za nové.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Vladimír Oravčin

    Ahoj, môžete mi prosím vysvetliť, čo znamená výraz „26 rohových pohoviek“? Nikdy som o tomto termíne nepočul/a a zaujíma ma, čo to vlastne je. Ak by ste mi mohli poskytnúť nejaké informácie, budem vám veľmi vďačný/vďačná. Ďakujem!

    Odpovedať
Pridajte komentáre