20 talianskych rohových pohoviek

Rohová pohovka je ideálna na vytvorenie priestranného a štýlového obývacieho priestoru. Pozrime sa, aké modely pohoviek sú pripravené ponúknuť nám slnečné Taliansko.

Z Talianska s láskou

Nie je tajomstvom, že všetky hlavné módne trendy pochádzajú z Talianska. To platí v plnej miere aj pre odvetvie čalúneného nábytku. Talianske rohové sedacie súpravy sú oceňované po celom svete pre svoj dizajnový význam, vysokú úroveň pohodlia a vynikajúcu kvalitu.

Rohové sedacie súpravy Taliansko dodáva v takom rozsahu, že môžete ľahko nájsť vhodný model pre miestnosť akejkoľvek veľkosti.

Rozhodovanie o dizajne výrobku tiež nie je ťažké: väčšina talianskych rohových sedacích súprav je univerzálna. To znamená, že pohovky sa pri všetkej svojej estetickej osobitosti hodia prakticky do každého súčasného interiéru.

Modulárne talianske rohové sedacie súpravy sa dodávajú v rôznych konfiguráciách. Talianska rohová pohovka má veľa skvelých výhod. Buď sa dá rozložiť na priestrannú posteľ, alebo v lakťovej opierke skrýva minibar, alebo má inú užitočnú "superschopnosť".

Pozrite si taliansku rohovú pohovku v celej jej kráse v redakčnej fotogalérii.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Kristián Štefan

    Ahoj! Mám nejaké otázky ohľadom tých 20 talianskych rohových pohoviek, ktorými disponuješ. Sú všetky v rovnakej farbe alebo je medzi nimi nejaká variabilita? Ak by si mi mohol poskytnúť viac informácií, bol by som veľmi vďačný. Ďakujem!

    Odpovedať
Pridajte komentáre