11 drevených ležadiel

Elegantné drevené ležadlo je vhodné nielen na záhradný pozemok, ale aj do mestského bytu. Pozrite si redakčnú fotogalériu a zistite, čo sa vám na modeloch páči.

Drevené ležadlo – najlepšia voľba pre milovníkov prírodných materiálov. Tu je 11 autorových modelov.

Do akého štýlu by sa hodila drevená sedačka?? Drevené kreslo by sa hodilo do koloniálneho interiéru. Telo správcu je vyrobené z prírodných materiálov, ako je keramika, hlina, bronz a koža. Nábytok v koloniálnom štýle býva jednoduchý. Mäkký vankúš s obliečkou na vankúš z prírodnej tkaniny s rastlinnými motívmi dodáva tomuto lakonickému interiéru eleganciu a funkčnosť. Predstavte si, ako harmonicky by pôsobilo drevené ležadlo v oddychovej zóne, na ručne tkanom koberci, za prútenou zástenou, "v tieni" tropickej rastliny vo váze.

Do akého štýlu by sa hodilo drevené ležadlo?? Drevená sedačka sa hodí do koloniálneho interiéru. Pri jeho tvorbe sa zvyčajne používajú prírodné materiály, ako je keramika, hlina, bronz, koža. Nábytok v koloniálnom štýle má zvyčajne jednoduchý tvar. Mäkký vankúš s obliečkou na vankúš z prírodnej tkaniny s kvetinovým vzorom dodáva tomuto lakonickému kúsku eleganciu a funkčnosť. Predstavte si, ako harmonicky by vyzeralo drevené ležadlo v oddychovej zóne, na ručne tkanom koberci, za prútenou zástenou, "v tieni" tropickej rastliny vo váze.

Skryť

Pre záhradu

Vonku a pod strechou. Drevené ležadlo s čalúneným sedadlom vám pomôže načerpať energiu, relaxovať po náročnom pracovnom týždni. Ľahnite si na zakrivenú plochu a počúvajte štebot vtákov, sledujte pohyb mrakov na oblohe alebo sa len tak nechajte unášať čerstvým vzduchom. Nezabudnite však, že večer je najlepšie dať ho pod strechu, aby ste drevo ochránili pred nočnou rosou alebo dažďom.

Lehátko možno doplniť nízkym stolíkom s rovnakým dreveným podstavcom a vytvoriť tak skvelý set.

Prečítajte si viac  Santa Cantori o trendoch v nábytku a talianskom štýle

Pre domácnosť

Voľný čas v meste. Kto hovorí, že drevené ležadlo je vhodné len na voľné priestranstvo?? Vôbec nie! Medvedík Pú je v mestskom byte praktická vecička: dlhé zimné večery potrebujete miesto, kde si môžete oddýchnuť, relaxovať a čítať si knihu. Výber ležadiel pre domácnosť je skvelý. V súčasnosti môžete v predajniach nájsť modely, ktoré sú celé vyrobené z dreva 100 % drevené ležadlo.

Drevené ležadlo môžete umiestniť do obývacej izby, spálne alebo pracovne, ak sa hodí k štýlu a farbe interiéru.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Katarína Kozárová

    Ahoj! Prečítal/a som tento text a zaujímalo by ma, aké sú vlastnosti tých 11 drevených ležadiel. Akú majú veľkosť, design či farbu? Sú vyrobené z kvalitného dreva? Ak by si mal/a nejaké informácie o týchto ležadlách, prosím, podel sa so mnou. Ďakujem!

    Odpovedať
Pridajte komentáre