...

15 klasických pohoviek so sukňou

Skromná bavlna alebo luxusný zamat? Niekedy sa štýl sukne odvíja od štýlu interiéru. Aké pohovky nosia výrobcovia nábytku?

Prečo potrebuje pohovka sukňu?? Predovšetkým je to pekný spôsob, ako skryť pred pohľadom niečo nie veľmi krásne: masívne nohy, prvky skladacích mechanizmov, ktorými sú vybavené mnohé modely pohoviek, alebo veci, ktoré niekedy ukladáme na podlahu. V ponuke výrobcu si môžete pozrieť rôzne modely pohoviek a rôzne "sukne", nenápadne skromné aj svieže, vyrobené z hodvábu a zamatu, ktoré sú dôležitou súčasťou výzdoby a zdobia nábytok. Klasický nábytok so "sukňou by sa najlepšie hodil do miestnosti, kde textílie zohrávajú dôležitú úlohu – S prikrývkami, vankúšmi, záclonami a závesmi všetkých druhov. Farba a textúra sukne" Môže sa hodiť alebo kontrastovať s inými textíliami.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 2
  1. Peter

    Ahoj, mám otázku na teba. Čo presne znamená výrok „15 klasických pohoviek so sukňou“? Je to nejaký typ odevu alebo ide o nejaký symbolický význam? Ďakujem za vysvetlenie!

    Odpovedať
  2. Filip Šimon

    Ahoj! Zaujímal by som sa o to, aké pohovieky máte na mysli, keď hovoríte o „15 klasických pohoviek so sukňou“? Môžete mi poskytnúť zoznam týchto pohoviek alebo aspoň nejakú informáciu o nich? Chcel by som vedieť viac o tom, čo ich robí klasickými a ako sa sukne vo filme používajú. Ďakujem za info!

    Odpovedať
Pridajte komentáre