12 bezrámových pohoviek

Dizajnéri hovoria: pohovka bez hojdania je ideálna pre tých, ktorí majú radi ležérny štýl a pohodlie. Predstavujeme výber neobvyklého nábytku hodného vašej lokality!

Podľa dizajnérov sú bezrámové pohovky výrazný kus nábytku, ktorý má hravý a inteligentný charakter, čo plne potvrdzujú fotografie v našej kolekcii. Ich nápadné črty sú.. domácka bacuľatosť, guľatosť tvarov ako u krásavíc z Tisíc a jednej noci — premeniť svoju izbu na úžasný karavanseraj, ideálny na oddych.

Pohovky so skrytým rámom sú praktické a funkčné: skrytý rám vo vnútri umožňuje týmto modelom spojiť spoľahlivosť a robustnosť nábytku z dvadsiateho storočia s uvoľnenou formou bezrámového nábytku. Tento nábytok slúži hostiteľovi v obývacej izbe a vďaka svojej modulárnej štruktúre sa v prípade potreby stane plnohodnotnou posteľou.

High-tech pútač pohľadov! Moderné rozkladacie pohovky s najmodernejším dizajnom, vyplnené penou, páperím a dokonca vzduchom, sa prispôsobujú polohe sedenia a niektoré z nich dokážu vďaka LED osvetleniu svietiť v tme!

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Iveta Košičková

    Ahoj! Môžem sa spýtať, kde a ako môžem nájsť týchto 12 bezrámových pohoviek? Sú k dispozícii online alebo len v konkrétnych predajniach? Ak existuje viacero možností, aká je najlepšia voľba? Ďakujem!

    Odpovedať
Pridajte komentáre