...

25 dvojlôžkových pohoviek

Pohovka je pravdepodobne najuniverzálnejším typom čalúneného nábytku, ktorý najlepšie zodpovedá našej predstave o pohodlí. V tej či onej podobe je súčasťou každého súkromného interiéru.

Tradícia a inovácia

Dvojitá pohovka zo 17. storočia., zdobí európske obývacie izby. V súčasnosti tento kus nábytku získal svoju vlastnú všestrannosť. Je vybavená rôznymi typmi transformačných mechanizmov a v rozloženom stave sa nazýva rozkladacia pohovka Nepostrádateľný priestor na spanie v hosťovskej izbe alebo malom byte.

Sedacia súprava pre dvoch môže byť skvelým pomocníkom, keď v obývačke nemáte miesto pre objemné a preplnené pohovky. A ak je dostatok miesta, dve mini pohovky môžu vytvoriť štýlový a pohodlný "ostrov" Voľný čas.

Ak potrebujete sadu nábytku do miestnosti s domácim kinom, modulárna dvojmiestna pohovka s polohovateľnými operadlami a "vysúvacím" Podnožka je to pravé do vašej obývačky.

Výrobcovia prikladajú veľký význam ergonomickému dizajnu, pohodlnosti transformačných mechanizmov a dizajnu. Neprechodné modely dvojsedákov v klasickom štýle sa stávajú jedným z hlavných dizajnových akcentov interiéru.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Andrej Kováč

    Ahoj! Mám otázku ohľadom tých 25 dvojlôžkových pohoviek, ktoré sú uvedené v texte. Sú všetky rovnakého dizajnu a materiálu? Ak áno, mohli by ste mi povedať viac o tom, aký je to dizajn a aký materiál sa používa? A tiež by ma zaujímalo, či je možné si ich niekde vyskúšať pred kúpou. Ďakujem veľmi pekne!

    Odpovedať
Pridajte komentáre