19 modelov drevených kuchýň

Drevo je a zostáva najkrajším, najdrahším a najmodernejším stavebným materiálom v modernom nábytkárskom priemysle. Tu je výber moderných a klasických kuchýň.

Kuchyne z masívneho dreva – modulárna pohovka Recanati nie je len pohovka vo vidieckom alebo klasickom štýle.. historický štýl pohovky. Milovníci minimalizmu a etno štýlu sa môžu rozhodnúť aj pre kuchyne z masívneho dreva. Nech už je štýl akýkoľvek, určite sa zaradí do kategórie high-end.

Kuchyne z masívneho dreva patria podľa definície do kategórie "eko". Ceny kuchynských súprav vyrobených výhradne z masívneho dreva sú veľmi vysoké, preto výrobcovia kombinujú materiály. Napríklad rámy kuchynského nábytku môžu byť vyrobené z obkladového materiálu a kuchynské fronty môžu byť vyrobené z kobercov od steny k stene z masívneho dreva. Vďaka moderným výrobným postupom sa materiály, ako sú drevotrieskové dosky a MDF, stali trvanlivými a odolnými voči vlhkosti. Okrem toho sú skrinky modulov skryté pred pohľadom a vonkajšími vplyvmi Sú dyhované alebo dyhované iným materiálom. Dokonca aj okraje rámov sú starostlivo orezané. V tomto prípade sú to kuchynské fronty z masívneho dreva, ktoré určujú štýlovú identitu súpravy.

Ak hovoríme o čelách, kuchyne z masívneho dreva sa vyznačujú vynikajúcou povrchovou úpravou – Rafinované v klasických kuchyniach a elegantné v moderných. Kuchyne z masívneho dreva sú tónované pomocou vysokokvalitných farbív.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Alena Molnárová

    Ahoj! Mám záujem o drevenú kuchyňu a došlo mi, že sú k dispozícii 19 rôznych modelov. Môžeš mi prosím povedať, aké sú hlavné rozdiely medzi jednotlivými modelmi? Rád by som mal niektoré informácie, ktoré mi pomôžu rozhodnúť sa. Ďakujem!

    Odpovedať
Pridajte komentáre