20 talianskych kuchýň

Obľúbenosť kuchynských súprav z Talianska – mimo konkurencie. To však nie je prekvapujúce, pretože talianske kuchyne sú vysoko kvalitné a esteticky dokonalé. Presvedčte sa o tom sami pomocou nasledujúceho výberu fotografií.

Bezkonkurenčný dizajn

Ponuka kuchynských súprav zo slnečného Stredomoria je rozprávkovo bohatá a zastúpená modelmi pre každý vkus. Vybrali sme pre vás fotografie dizajnových kuchýň, moderných kuchýň a klasických kuchýň vyrobených v Taliansku. Taliansko ako kolíska európskej renesancie dodnes nemá núdzu o talentovaných tvorcov, ktorí vytvárajú pôvabný a elegantný, kvalitný a funkčný nábytok.

Výrobky z Apeninského polostrova sa vyznačujú predovšetkým dizajnom najvyššej kvality. Pozrite si obrázky talianskych kuchýň v našej kolekcii.

Talianske dizajnové kuchyne, ktoré navrhli najznámejší dizajnéri v Taliansku a na svete.. Architekti a dizajnéri – Kuchyne vyrobené na zákazku v továrni na nábytok sú často cenené ešte drahšie ako klasické…

Klasická talianska kuchyňa – sú skutočnou klasikou: ich dizajn je rafinovaný, dobre vyvážený, starostlivo spracovaný a dôkladne aplikovaný. Talianske továrne na nábytok vo veľkej miere využívajú ručnú prácu: stolári zdobia klasické súpravy vyrezávanými prvkami. Čelá sú vyrobené z masívneho dreva.

Talianske secesné kuchyne- Ide o univerzálne módne súpravy, ktoré vyvinuli dizajnéri a konštruktéri továrne. Secesné kuchyne sú lacnejšie ako klasické a dizajnové kuchyne, ale často sú rovnako kvalitné alebo vzhľadovo kvalitné.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Natália Zelená

    Aké talianske jedlá sú najznámejšie a najobľúbenejšie vo svete?

    Odpovedať
Pridajte komentáre