...

20 čiernobielych kuchýň

Mnohé továrne vyrábajú kolekcie čiernych a bielych kuchýň. Moduly, v ktorých sa dodáva, sa dajú skombinovať do kontrastnej sady. Aká farba v ňom bude prevládať, čierna alebo biela?? Príklady podľa vašich predstáv nájdete v redakčnej fotogalérii.

Pri výbere kontrastnej čiernobielej kuchyne by ste mali myslieť na vyváženie farieb. Ktorý z nich je najlepšie urobiť hlavným?? Ponúkame 21 sád s rôznym pomerom čiernej a bielej farby.

Aké spotrebiče sa zmestia do čiernobielej kuchyne? Výber spotrebičov podľa mňa závisí predovšetkým od štýlu kuchyne. Milujem používanie spotrebičov ILVE v klasických kuchyniach. Jeho čelá môžu byť natreté rôznymi farbami. A keď už hovoríme o modernizme, nie som zvlášť pripútaný k farbe nábytku, ale skôr k čiernej alebo chrómovej farbe kuchyne.

Aké spotrebiče do čiernobielej kuchyne? Podľa môjho názoru výber zariadenia závisí predovšetkým od štýlu kuchyne. V klasickej kuchyni rada používam spotrebiče ILVE. Jeho čelá môžu byť natreté rôznymi farbami. Čo sa týka moderny – nevyhľadávam farby nábytku a radšej mám v kuchyni čierne alebo chrómové spotrebiče.

Skryť

Prevládajúca farba – Čierna

Čiernobiela kuchyňa. Žiadne podtóny, len čisté farby! Dnes si čiernobiele kuchyne môže dovoliť každý. Je však pomerne ťažké vybrať si jednotnú súpravu často prevláda jedna z kontrastných farieb. Na fotografii v našom výbere je to veľmi dobre vidieť.
Typická čiernobiela kuchyňa s prevažne čiernou farebnou schémou je teda často vybavená tmavými spodnými skrinkami a svetlými hornými skrinkami. Je to prirodzený dôsledok – biele závesné police vyzerajú ľahko, zatiaľ čo čierne podlahové jednotky pôsobia ťažkým a robustným dojmom. Alebo to môže byť naopak Kliknite na fotografie a vyberte si z nich.

Kuchyňa s prevažne tmavým nábytkom potrebuje veľmi dobré umelé osvetlenie. Nedostatok svetla sťažuje prácu hostesky.

Prevládajúca farba Biela

Biela a čierna kuchyňa. Svetlá miestnosť s nábytkom v kontrastných farbách pôsobí mimoriadne priestranne a elegantne, ak je väčšina kuchynských plôch biela. Aká je typická biela a čierna kuchyňa?? Jasné: Nástenné skrinky, stĺpové skrinky so zabudovanými spotrebičmi, ostrovček uprostred. Tmavé: dvojica skriniek, stolová doska alebo boky skrinky s bielou prednou časťou. Možné sú aj iné možnosti: na fotografii nižšie nájdete čiernobiele kuchyne.

Lesklé čelá odrážajú svetlo a opticky zväčšujú priestor. Na vytvorenie tohto efektu je však potrebný kúsok čiernej farby.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Pavol Kováč

    Máte v pláne si kúpiť jednu z týchto 20 čiernobielych kuchýň? Ako sa rozhodujete medzi nimi? Aké sú pre vás hlavné kritériá výberu? Ak máte nejaké otázky alebo potrebujete poradiť, rád vám pomôžem!

    Odpovedať
Pridajte komentáre