26 modelov stolov a kancelárií

Kancelárie a sekretáre sa zdobia už tri storočia a stále sú silné. Klasické a zmodernizované verzie týchto kusov nábytku sú zobrazené na úvodnej fotografii.

Píšme listy

Vy – Ste konzervatívec a radšej sa venujete epistolárnemu štýlu tradičným spôsobom, ignorujúc počítač. Potom kancelária a sekretár.. To je váš nábytok. Kancelárie a sekretáre vynájdené v 17. storočí vo Francúzsku slúžili na vedenie a uchovávanie korešpondencie.

Dizajn je plne v súlade s účelom týchto kusov nábytku – majú police, uzamykateľné zásuvky na papier a atrament. A môžete z neho písať priamo pomocou výsuvnej police alebo pomocou výklopného veka, ktorým sú vybavené kancelárie a písacie stoly. Dnes sú tieto kusy nábytku klasickým nábytkom. V obývacej izbe, spálni alebo pracovni budú vždy vhodné, najmä ak je miestnosť zariadená podľa konkrétneho historického obdobia.

Moderní výrobcovia verne kopírujú starožitné stoly a kancelárie, pričom používajú rovnaké materiály a spôsoby zdobenia. Uvedomte si, že kancelária je niečo iné ako sekretár. Kancelária – Písací stôl je stôl s doskou, zatiaľ čo sekretár je skriňa alebo komoda s výsuvnou policou.

Považovať kancelárie a sekretárky za výlučne starožitné by bolo opatrné. Kreslo v modernom štýle Ide o funkčné konzoly a stoly vybavené zásuvkami ukrytými v doskách a nohách konštrukcií. Ocenia to najmä tí, ktorí pracujú s veľkým množstvom papierov.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Natalia Tomková

    Ahoj! Máte možnosť poskytnúť viac informácií o týchto 26 modeloch stolov a kancelárií? Aké sú ich hlavné vlastnosti a aký je ich účel? Sú navrhnuté pre zákazníkov alebo súčasť nejakého projektu? Ďakujem za odpoveď!

    Odpovedať
Pridajte komentáre