13 modelov jedálenských a obývacích stolov

Chcete mať v obývačke pohodlnú jedáleň, ale máte málo miesta? Konferenčný stolík premeniteľný na jedálenský stôl.

Okamžitá transformácia

V obývacej izbe – najväčšia a najkrajšia izba v dome Vždy je radosť stolovať osamote alebo s priateľmi, ktorí sa zastavia. Ale sedieť s miskou polievky na pohovke je jednoducho neetické. Na stravovanie v obývacej izbe je k dispozícii špeciálny nábytok – Jedálenský stôl je objemný kus nábytku. Aby ste nenarušili ergonómiu interiéru, je lepšie kúpiť si namiesto toho jedálenský stôl s transformátorom.

Hlavná výhoda rozkladacieho konferenčného stolíka je kompaktnosť. A druhá nemenej cenná vlastnosť schopnosť štrukturálnych zmien. Rozkladací konferenčný stolík môžete tradične umiestniť pred pohovku alebo preň nájsť malý "štvorec" Pri okne, v rohu miestnosti.

Konferenčný stolík s transformátorom je v obvyklej polohe nízky, s miniatúrnou doskou. V prípade potreby ho možno v okamihu premeniť na plne funkčný jedálenský stôl zvýšením výšky podstavca a rozšírením alebo rozložením stolovej dosky. Pri výbere rozkladacieho jedálenského stola by ste mali venovať pozornosť mechanizmu transformácie. S krížovými sklápacími nohami, plynovým zdvíhacím mechanizmom, otočnou stolovou doskou – a jeho špeciálna konštrukcia mu dodáva ešte väčší rozmer pohybu Vyberte si rozkladací stôl, ktorý môžete pohodlne používať.

Konferenčný stolík transformátor je nielen premyslená funkčnosť, ale aj originálna estetika. Stôl transformátora vyrobený z lakovaného dreva alebo pozinkovaného kovu vždy vyzerá moderne. Na originalite mu pridávajú aj dizajnové detaily: stôl transformátora môže byť obdĺžnikový, okrúhly, štvorcový, s nohami alebo centrálnym podstavcom.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 3
  1. Richard

    Ahoj! Hľadám nový stôl do jedálne a obývačky a narazil som na tento text o 13 modeloch jedálenských a obývacích stolov. Môžeš mi povedať, ktoré z týchto modelov sú najlepšie a prečo? Ďakujem!

    Odpovedať
    1. Samuel

      Ahoj! Keď hľadáš nový stôl do jedálne a obývačky, je dôležité zvážiť niekoľko faktorov. Najlepšie modely budú tie, ktoré sa hodia k celkovému štýlu a veľkosti miestnosti, v ktorej sa budú nachádzať. Tiež je dôležité zvážiť ich materiál a kvalitu spracovania. Odporúčam si vybrať stôl s dostatočným priestorom pre počet osôb, ktoré ho budú používať a s pevnou konštrukciou, aby poslúžil dlhodobo. Dôležité je tiež zvážiť, či preferuješ sklo, drevo alebo iný materiál. Vyber si stôl, ktorý ti bude vyhovovať nielen dizajnovo, ale aj funkčne a kvalitne. Želám ti veľa šťastia pri výbere! Ďakujem!

      Odpovedať
  2. Erik Oravčík

    Môžete mi prosím odporučiť niektorý z týchto 13 modelov jedálenských a obývacích stolov? Ktorý z nich je najlepší vo vašom názore? Ďakujem!

    Odpovedať
Pridajte komentáre