22 jedálenských stolov s množstvom dekorácií

Stôl je kompozičným stredobodom a hlavným akcentom v dizajne jedálenského priestoru. Luxusne zdobený stôl alebo stôl s neobvyklým dizajnom sa môže stať veľkolepou ozdobou domácnosti pre niekoľko generácií.

Vzhľadom na prvoradú úlohu tohto kusu nábytku je pochopiteľné, že každý dobrý hostiteľ by chcel nájsť neobvyklý stôl, ktorý poteší rodinu a poteší domácich hostí. Netradičný stôl je tvorený netradičným dizajnom, použitými materiálmi a bohatým dekorom. Snáď najbežnejšia dekoratívna možnosť – ( nazývaná tiež intarzia alebo intarzia ). Mozaiková maľba na stolovej doske je často vyrobená z dreva alebo dyhy v kombinácii s inými materiálmi: perleťou, kovom atď. Krásny stôl môže byť vyrobený nielen z dreva, ale aj z iných materiálov alebo ich kombinácií Sklo, kov, žula, mramor alebo kompozity.

Prečítajte si viac  Alla Shumeiko o starožitnostiach
Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Marek Novak

    Ako sú jedálenské stoly zdobené? Používajú sa rôzne dekorácie? Ak áno, ako sa menia podľa príležitosti alebo ročného obdobia?

    Odpovedať
Pridajte komentáre