26 farebných sklenených jedálenských stolov

Kuchyňa s jedálňou je jedným z najčastejšie používaných priestorov v dome. A stredobodom všetkého je jedálenský stôl. Pri akom stole by ste sa chceli stretávať ako rodina čo najčastejšie??

Nábytok do kuchyne a jedálne by mal byť nielen praktický, ale aj ekologický. Kuchynské jedálenské stoly so skleneným povrchom sa preto ľahko podrobujú "kontrole tváre". Hovoríme o "dress code", Sklenené modely majú tiež všetko. V súčasnosti, keď sa v interiéroch s obľubou kombinujú priestory kuchyne s jedálňou a obývačkou v rôznych variantoch, môže sklenený kuchynský stôl zohrávať úlohu hlavného zjednocujúceho prvku tohto priestoru. Fotografie sklenených kuchynských stolov v našej ponuke vám pomôžu pri výbere.

Keď sa hovorí o sklenených stoloch, ľudia majú zvyčajne na mysli stoly so sklenenou doskou, hoci môžete nájsť aj modely, ktorých horná časť a nohy sú vyrobené zo skla. Na pracovné dosky sa používa tvrdené, žiaruvzdorné, vrstvené a kalené sklo. Dodáva sa v extra čírej, bronzovej a saténovej farbe. Výber farieb je veľmi rozmanitý. Sklo je tónované ( úplne alebo čiastočne ) niekedy je na ňom nanesená farba, ktorá mu dodáva určitý odtieň. Sklo zostáva priehľadné alebo stráca svoju pôvodnú funkciu.

Sklenené dosky sú podopreté rámami a nohami z rôznych materiálov drevo, kov, polykarbonát, umelý kameň, kompozitné materiály. Medzi modelmi na fotografii sklenených kuchynských stolov nájdete sklenené stoly-transformátory, ktoré si vďaka inžinierstvu a dizajnu zachovávajú mimoriadnu ľahkosť obrysu.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Radoslav Krajčovič

    Ahoj! Čítam, že existuje 26 farebných sklenených jedálenských stolov. Rád by som sa dozvedel odpoveď na túto otázku: Aké sú dostupné farby týchto stolov a aké sú ich rozmery? Budem vďačný za akékoľvek informácie. Ďakujem!

    Odpovedať
Pridajte komentáre