25 žulových pracovných dosiek

Žula je materiál s jedinečnou odolnosťou a estetickým vzhľadom. V interiérovom dizajne sa môže používať pre obe tieto vlastnosti.

Vrchný materiál

Výrobcovia nábytku oceňujú žulu ako materiál pre kuchynské pracovné dosky. Žulové pracovné dosky sú odolné voči vode a špine, nepodliehajú opotrebovaniu. Pracovná doska vám nebude prekážať, ak na ňu položíte horúcu panvicu alebo ak zabudnete použiť dosku na krájanie a nakrájate na ňu klobásu.

Žula Materiál, ktorý sa dá pozoruhodne dobre "kombinovať" S akýmkoľvek interiérom, moderným alebo staromódnym. Presvedčte sa o tom sami vo fotogalérii, ktorá pozostáva prevažne z kuchynských zostáv rôznych štýlov, doplnených pracovnými doskami zo žuly rôznych farieb.

Niektorí výrobcovia kuchynského nábytku používajú žulové pracovné dosky nielen na pracovné dosky. Napríklad kuchynská kolekcia CINTRAY od spoločnosti Cheminees Philippe obsahuje jedálenskú dosku zo žuly. Aj tento nápad sa vám bude páčiť? – Potom sa pozrite na niektoré ďalšie dosky jedálenských stolov so žulovými pracovnými doskami. Stôl Fancy od spoločnosti Bonacina Pierantonio a stôl Dolmen od spoločnosti Poliform sa dajú transformovať. A malé stolíky Still od značky Molteni& Co vyzerá veľmi originálne- konferenčný stolík je vybavený kruhovou doskou z čiernej žuly.

V našej ponuke nájdete príklady použitia žuly nielen v kuchyni Napríklad kuchynská pracovná doska Serie 800 je vyrobená z rovnakého materiálu ako okraj zapustenej vane Nova.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Juraj Tomko

    Ahoj! Na základe tohto textu ma napadá otázka pre čitateľa. Aké sú rôzne využitia týchto 25 žulových pracovných dosiek? Sú určené na niečo konkrétne, alebo majú všeobecné využitie? Ďakujem za odpoveď!

    Odpovedať
Pridajte komentáre