25 rohových jednotiek

Ergonomické rohové skrinky pre každú veľkosť kuchyne. Jej výhodou oproti lineárnej zostave je úložná kapacita a možnosť maximálneho využitia všetkých priestorov kuchyne.

Ergonómia v tvare písmena L

Ak idete s dobou a hľadáte jedinečné interiérové riešenia pre svoj domov, hľadajte v našich rohových kuchyniach. Hoci sú konštrukčne zložitejšie a masívnejšie ako lineárne jednotky, sú výrazné, funkčné a priestranné. Fotografie v našom redakčnom výbere ukazujú štýlovú šírku rohových kuchynských liniek. Praktické informácie o každom modeli, ktorý sa vám páči, nájdete po kliknutí na fotografiu a prečítaní popisu.

Dizajn rohových kuchýň sa vyznačuje premyslenou ergonómiou Všetky priestory miestnosti sú využité čo najlepšie. V rohu, ktorý bol predtým neprístupný, sa teraz nachádza umývadlo a rohová skrinka. Pracovný priestor sa výrazne zväčšuje aj vďaka veľkým dĺžkam rohových jednotiek. Je tu veľa skriniek, stolíkov, zásuviek a výsuvov, aby ste mali náčinie, spotrebiče a ďalšie užitočné kuchynské doplnky na jednom mieste.

Dizajn rohovej kuchyne má ďaleko od obyčajného. Rohové skrinky majú pôsobivý vzhľad a dodávajú kuchyni vysoký status. Na obrázkoch je znázornená štýlová rozmanitosť našich rohových skríň. Výberom nábytku v modernom, klasickom alebo klasickom štýle môžete vytvoriť tematický vzhľad rohovej kuchyne. Odporúčame, aby ste nebrali ohľad na materiál, z ktorého je nábytok vyrobený. Na fotografiách sú zobrazené súpravy z drevotriesky, MDF a masívneho dreva v rôznych povrchových úpravách.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Andrej Blaško

    Ahoj! Prečítal som text a zaujal ma spomínaný počet 25 rohových jednotiek. Čo sú to konkrétne rohové jednotky? Môžete mi poskytnúť viac informácií o tom, aký je ich význam a použitie? Som veľmi zvedavý a rád by som sa dozvedel viac. Ďakujem!

    Odpovedať
Pridajte komentáre