...

13 mini toaletných jednotiek

Ak vaša predsieň nie je príliš priestranná, najlepšou alternatívou k objemnému skrinkovému nábytku a vstavaným úložným priestorom bude nástenná skrinka, kompaktná komoda a štýlové zrkadlo.

Európsky štýl

Chodba pre ruského muža Je ideálny na udržanie rodinnej šatne bez neporiadku. Vybavením chodby vstavanými skriňami a iným objemným nábytkom ju premeníme na skladisko, kde o štýle a kráse nemôže byť ani reči. Ak je predsieň vášho domu príliš tesná, kúpte si miniatúrnu jednotku: nezmestia sa do nej všetky vaše veci. Ale zavesiť kabát, zaviazať šatku pred zrkadlom, odložiť dáždnik do stojana na kabáty, odložiť topánky do botníka je možné vždy. Kompaktné zostavy nábytku sú vhodné nielen pre malé predsiene, ale aj pre priestranné chodby, ak ich nepovažujete za miesto na uloženie celého šatníka obyvateľov bytu.

Minikuchyne sa do ruského interiéru dostali zo Západu: Európania považujú predsieň za "odkladací priestor" medzi vchodovými dverami a domom, kde si môžete zhodiť vrchné oblečenie a topánky. Malé vstupné haly sú podľa svojho účelu vybavené len nevyhnutným, kompaktným nábytkom žiadne objemné skrinky. Nástenná skrinka vybavená háčikmi na vrchné oblečenie, stojanom na klobúky a dáždniky, pufom alebo lavicou, zrkadlom, botníkom, úzkou alebo závesnou komodou Tu je základný zoznam prvkov mini šatníka.

Ak si chcete prezrieť štýlové prvky malých predsiení, pozrite si fotografie v našom výbere. Sklenené a lakované čelá, prípadne dubová alebo buková dyha a kovanie z tepaného železa kliknite na fotografiu a preskúmajte svoju obľúbenú sadu.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Viktória Štefanová

    Ahoj! S týmto textom mám jednu otázku: Prečo sa povie, že je tu 13 mini toaletných jednotiek? Aký je dôvod alebo zámer? Ďakujem za vysvetlenie.

    Odpovedať
Pridajte komentáre