15 toaletných stolíkov so zrkadlom

Toaletný stolík so zrkadlom je spojený s každodenným životom bohatého aristokrata, ktorý žil pred sto rokmi. Tento kus nábytku je však taký pohodlný, že ho súčasné dámy s radosťou "obývajú" vo svojich budoároch a spálňach.

Toaletný stolík – je pre ženu praktickou potrebou. Raz a navždy vyrieši problém s ukladaním čisto ženskej "mágie" a dáva vám možnosť pohodlne manipulovať so svojím vzhľadom. Dnešné modely sú vybavené aj ďalšími funkciami.

Toaletný stolík so zrkadlom sa spája so životom bohatého aristokrata, ktorý žil pred sto rokmi. Tento kus nábytku je však taký šikovný, že dámy, ktoré teraz žijú na svete, by mu chceli dať domov vo svojich budoároch a spálňach. Dizajnéri oceňujú aj sofistikovanosť toaletného stolíka so zrkadlom. A začali vytvárať modely pre súčasné interiéry s použitím rôznych materiálov a novou interpretáciou účelu použitia výrobku.

Moderný toaletný stolík funkčnejší v porovnaní s jeho historickou predlohou. Vďaka svojmu kompaktnému dizajnu obsahuje množstvo užitočných pomôcok a úložných priestorov, od integrovaného sedadla až po tajné časti na uloženie najrôznejších ženských "vecí".

Toaletný stolík by nebol kompletný bez zrkadla. Je ukrytý vo veku konštrukcie, vysúva sa z konštrukcie alebo je samostatným príslušenstvom – závisí od modelu. Popri kópiách modelov, ktoré patrili kráľovskej rodine, môžete nájsť hybridy toaletného stolíka so stolom alebo dokonca komody. A napriek tomu, ako vidíte na fotografii, nemožno poprieť eleganciu. Fotografie v tejto zbierke ukazujú výboje fantázie dizajnérov a výrobcov.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 3
  1. Juraj

    Na základe informácie uvedenej v texte, rád by som sa opýtal, či je možné získať nejaké dodatočné podrobnosti o týchto 15 toaletných stolíkoch so zrkadlom. Aké sú ich rozmery, materiál, farba a cena? Sú k dispozícii na predaj? Tiež by ma zaujímalo, či majú tieto stolíky nejaké špeciálne funkcie alebo vlastnosti, ktoré by stáli za zmienku. Ďakujem.

    Odpovedať
  2. Lucia Hrnčiarová

    Ahoj! Mám otázku ohľadom 15 toaletných stolíkov so zrkadlom. Aké sú rozmery týchto stolíkov a je možné ich zakúpiť? Takisto by ma zaujímalo, či je k dispozícii viac farebných variantov a aké sú ich ceny. Ďakujem za informácie!

    Odpovedať
    1. Peter

      Ahoj! Rozmery toaletných stolíkov so zrkadlom záležia na konkrétnom produkte, no väčšinou sú približne 80-100 cm v dĺžke, 40-50 cm v hĺbke a 70-80 cm výške. Tieto stolíky sú zvyčajne dostupné na trhu a je možné ich zakúpiť v rôznych obchodoch so nábytkom alebo online. Čo sa týka farebných variantov, väčšinou sú k dispozícii v rôznych farbách ako napríklad biela, čierna, hnedá alebo sivá. Ceny týchto stolíkov sa líšia podľa značky, materiálu a kvality, no väčšinou sa pohybujú v rozmedzí 50-200 eur. Dúfam, že ti toto poskytne dostatočné informácie! Ďakujem za tvoju otázku!

      Odpovedať
Pridajte komentáre