25 najlepších konzol

Moderné nábytkové konzoly môžu vyzerať celkom kráľovsky, aj keď sú vyrobené z nových materiálov a pomocou moderných technológií.

Slovo "konzola" Znie to kráľovsky krásne a elegantne. Nie je to žiadne prekvapenie, keďže nábytkové konzoly sú vo Francúzsku populárne už od čias Ľudovíta XIV. a Ľudovíta XV. Prečo nevniesť do moderného bytu palácový interiérový prvok, ako je konzolový stolík?? O to viac dnes, spolu s klasickou konzolou Drevené, mramorové, vyrezávané a pozlátené dizajnéri ponúkajú mimoriadne moderne vyzerajúci konzolový stolík. V týchto dňoch si môžete vybrať konzolový stolík z MDF, nehrdzavejúcej ocele alebo akrylu, zdobený potlačou alebo laserovým rezaním.

Prečítajte si viac  Čas na zábavu?
Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Natália Zelená

    Môžem sa spýtať, aká je vaša obľúbená konzola z tých 25 najlepších? Aká hra na nej je vaším nezabudnuteľným zážitkom? Rád by som počul vaše tipy a skúsenosti s konzolami.

    Odpovedať
Pridajte komentáre