...

15 najlepších detských šatníkov

Detský nábytok by mal rásť s vaším dieťaťom: najdôležitejším faktorom pri výbere šatníka pre detskú izbu je vek dieťaťa.

Obrázky detských šatníkov jasne ukazujú: dieťa, predškolák a tínedžer potrebujú model veľmi odlišného dizajnu a interiérovej výplne. Pre mladších by bola najlepšou voľbou detská fantasy skriňa, akoby vytvorená pre spálňu malého princa alebo princeznej, zdobená kamienkami, zdobená maľbou alebo intarziou. "Vážny" šatník sa hodí skôr do izby tínedžera Minimalistický dizajn skrinky s kovovými detailmi a osvetlením. Bez ohľadu na to, ako detský šatník vyzerá, si môžeme byť istí, že výrobcovia dbali na jeho bezpečnosť použitím prírodných materiálov a netoxických farbív na báze vody.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Karolína Poláková

    Ahoj! Má niekto skúsenosti s týmito 15 najlepšími detskými šatníkmi? Chcel by som vedieť, aké sú ich výhody a nevýhody. Ak niekto tieto šatníky vlastní, prosím, poraďte mi, či sa oplatí investovať do nich pre svoje dieťa. Ďakujem!

    Odpovedať
Pridajte komentáre