20 zaujímavo navrhnutých pohoviek

Dnešné štýlové pohovky sú nielen štýlové, ale aj technicky vyspelé pre maximálne pohodlie.

Medzi zaujímavými dizajnovými modelmi nájdete pohovky rôznych štýlov a rôznych cenových kategórií. V našom výbere nájdete fotografie pohoviek, z ktorých mnohé boli vystavené na medzinárodných veľtrhoch nábytku a stali sa obľúbenými práve vďaka svojmu nezvyčajnému vzhľadu. Dizajnové pohovky sa od sériovo vyrábaných produktov líšia predovšetkým svojím jedinečným tvarom. Štýlové, exkluzívne pohovky však môžu byť aj minimalistické Vyznačujú sa jednoduchým čalúnením a plynulými líniami a často skrývajú zložité vzory, ktoré ponúkajú maximálne pohodlie. Fotografie pohoviek od známych spoločností ukazujú zložitejšie modely, ktoré sú citáciami z rôznych kultúr a dokonca aj ikonických filmov.

Prečítajte si viac  Ako zefektívniť skladovanie nábytku?
Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Simona Belková

    Ahoj! Kde by som mohol nájsť tieto „zaujímavo navrhnuté pohovky“? Mám záujem o niečo jedinečné a originálne pre svoj domov. Vopred ďakujem za rady!

    Odpovedať
Pridajte komentáre