14 štýlových pohoviek

Kúpte si pohovku domov v každom prípade. Prečo si nediverzifikovať interiér kúpou výnimočného, sofistikovaného modelu, ktorý kombinuje štýl a pohodlie?.

Chytľavý prízvuk

Pohovka je vo vašom domácom živote nepostrádateľná. A ak áno, radšej by ste mali mať neobyčajnú pohovku ako generickú. Urobte z pohovky hlavnú atrakciu a ústredný bod obývacej izby tým, že si nekúpite štandardný model, ale skôr ten najoriginálnejší a najsofistikovanejší.

Objavte štýlové pohovky s nádychom netradičného dizajnu na našej redakčnej fotografii. Všetky bez výnimky sa vyznačujú atypickým vzhľadom: umeleckou výzdobou, zaujímavou štruktúrou. Čalúnený nábytok je vyrobený s veľkým dôrazom na detail a výsledok je nielen atraktívny, ale aj mimoriadne pohodlný. Dizajn štýlových pohoviek je atraktívny z hľadiska pohodlia a vzhľadu.

Pri výrobe luxusného čalúneného nábytku sa využívajú nielen najnovšie moderné technológie, ale aj tradičné metódy výroby nábytku a ručná práca. Môžete si napríklad pozrieť naše pohovky čalúnené ručne vyrábanými damaškovými vzormi technikou kilimového koberca. Niektoré čalúnené časti ( podrúčky, nohy ) sú vyrezávané z dreva zručnými remeselníkmi.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Katarína Mikušová

    Ahoj, rád by som sa opýtal, aké sú 14 štýlových pohoviek, o ktorých sa hovorí v texte? Podarilo sa vám vidieť niektoré z nich? Ak áno, mohli by ste mi odporučiť niektorú z týchto pohoviek? Ďakujem!

    Odpovedať
Pridajte komentáre