...

20 stoličiek s podnožkou

Posedieť si s knihou v pohodlnom kresle, v duchu si natiahnuť unavené nohy a oprieť ich o špeciálnu opierku je recept na skutočné šťastie. Takéto kreslá pomáhajú skutočne relaxovať a dobre si oddýchnuť.

V súčasnosti je možné zakúpiť podnožku, ktorá sa hodí do akéhokoľvek štýlu interiéru. Varianty sú nekonečné. Technologicky najpokročilejšie a najprogresívnejšie – Samozrejme, polohovateľné kreslá. Ich operadlá sa dajú sklopiť, aby podopierali chrbát. V niektorých modeloch sa holenná opierka zdvíha synchronizovane s pohybom operadla, takže môžete dosiahnuť úplnú relaxáciu. Takéto kreslo s podnožkou má zvyčajne trochu industriálny vzhľad. Ak ste však ochotní vzdať sa technologických vychytávok v prospech dizajnu, ktorý vás zaujíma, získate veľa príležitostí.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Vladimír Oravčin

    Ahoj! Prosím ťa, mohol by si mi vysvetliť, čo presne znamená „20 stoličiek s podnožkou“? Myslíš, že to znamená, že sú 20 stoličiek s jednou podnožkou pre všetky stoličky, alebo že každá stolička má svoju vlastnú podnožku? Považuješ túto podnožku za dôležitú? Ďakujem veľmi pekne za tvoje vysvetlenie!

    Odpovedať
Pridajte komentáre