25 barových stoličiek s nastaviteľnou výškou

Výšku barovej stoličky možno ovládať pomocou tlačidla, otočnej skrutky alebo páky. Vyberte si svoju obľúbenú možnosť a začnite hľadať pohovku, ktorá vám bude vyhovovať.

Barové stoličky s nastaviteľnou výškou sa kedysi používali len v baroch a reštauráciách, ale teraz si našli cestu aj do obytných priestorov.

Na čo si dať pozor pri výbere barových stoličiek do domácnosti? Najskôr je potrebné zistiť rozmery vášho barového pultu. Výška stoličky by mala zodpovedať výške baru. Po druhé, musíte zohľadniť výšku a postavu ľudí, ktorí na nich budú sedieť. Po tretie, musíte si uvedomiť, koľko hostí a ako často plánujete prijímať vo svojom dome. Od toho závisí výber materiálu sedadla.

Barové stoličky do domácnosti s kovovými, plastovými alebo drevenými sedadlami sú vhodné na miesta s vysokou návštevnosťou. Modely s koženým alebo textilným čalúnením sú vhodnejšie do menej obývaných priestorov miesta. A čo je najdôležitejšie, vyberte si barovú stoličku s najpohodlnejším mechanizmom nastavenia ( mechanickým alebo automatickým ). Jeho výšku možno nastaviť stlačením tlačidla, pomocou otočnej skrutky alebo páky. Tieto ovládacie prvky sa zvyčajne nachádzajú pod sedadlom. Nezabudnite tiež zvážiť prítomnosť alebo neprítomnosť operadla, opierky rúk a opierky nôh. Tieto detaily môžu mnohonásobne zvýšiť pohodlie výškovo nastaviteľnej barovej stoličky.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Andrej Hruška

    Ahoj! Aká je najvyššia nastaviteľná výška týchto barových stoličiek? Chcel by som vedieť, či by sa dali použiť aj pri vyšších barových pultoch. Ďakujem!

    Odpovedať
Pridajte komentáre