...

25 kamenných stolových dosiek

Vytvorte si pôsobivý vzhľad jedálne kúpou neobvyklého stola. Stoly s doskami z prírodného kameňa nielen zapôsobia, ale aj podčiarknu stav interiéru.

Výhody kameňa

Prírodný kameň je v súčasnosti obľúbený nielen ako povrchový materiál, ale aj ako materiál na výrobu nábytku. V súčasnosti si teda každý môže kúpiť jedálenský stôl s doskou z prírodného kameňa, či už je masívny a impozantný, alebo naopak malý a kompaktný Všetko závisí od kapacity jedálne.

Prírodný kameň je známy predovšetkým pre svoju fenomenálnu tvrdosť, ale aj pre svoju výnimočnú estetiku. Pri kúpe stola s kamennou doskou si teda môžete byť istí, že získate krásny a moderný výrobok, ktorý sa nikdy neopotrebuje. Dosky jedálenských stolov sú vyrobené zo žuly, kararského mramoru alebo bridlice. Niektorí výrobcovia ponúkajú až dvesto druhov kameňa z celého sveta, stačí si len vybrať vhodný materiál a objednať stolovú dosku pre požadovaný stôl.

Dosky jedálenských stolov sú dômyselne tvarované a majú podobu obdĺžnikových, oválnych alebo kruhových tvarov. Existujú aj kamenné transformátorové stoly s prídavnými doskami, ktoré sú k hlavnej doske pripojené pomocou kovových kolíkov.

Stoly s kamennou doskou sú k dispozícii v modernom, klasickom, industriálnom a etnickom štýle. Niektoré diely sú zásadné a ťažké Zmestia sa len do priestrannej obývačky s otvoreným priestorom. Ostatné stoly sú elegantné a ergonomické Sú ideálne na dekoráciu malých kuchýň.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Ondrej Černák

    Na základe tohto textu sa pýtam, ako sú tieto 25 kamenných stolových dosiek používané? Sú súčasťou nejakej budovy alebo sú samostatnými objektmi? Ak áno, prečo práve 25 a na čo sa používajú? SOM1534

    Odpovedať
Pridajte komentáre