5 nových spôsobov, ako kombinovať doplnky z rôznych epoch

Kto hovorí, že 12 metrov štvorcových sa nemôže stať priestorom pre odvážne experimenty??! Dizajnérka Ekaterina Saranduk ľahko dokázala opak – jej projekt spálne s malým priestorom ocenila porota súťaže "Najlepší dizajn spálne".

Informácie o objekte. Spálňa na 12 štvorcoch.

Priania zákazníka. Ako zariadiť spálňu s rozlohou 12 metrov štvorcových. M v modernom štýle a 12 metrov štvorcových s elegantnými doplnkami.

Riešenie dizajnéra. Tento dizajn spálne s rozlohou 12 m². bola realizovaná v roku 2013. Majiteľ je v strednom veku, ale mladý srdcom. Deti vyrástli a boli ponechané samy sebe. Je čas, aby si užívala voľný čas. Jej aktívny životný štýl vnukol dizajnérke Ekaterine Saranduk nápad na interiérový dizajn. Interiér spálne sa rozhodol nevyplniť objemným nábytkom, pretože plocha spálne je veľmi malá a hrozí nebezpečenstvo preťaženia priestoru spálne. Na fotografii môžete vidieť, že dizajn spálne 12 m2 je jednoduchý a lakonický, minimum nábytku, objekty majú ľahké formy. Hlavnou črtou projektu – v dômyselnej kombinácii nábytku, tkanín a doplnkov z rôznych období.

5 trikov, ktoré treba zopakovať

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Igor Turek

    Ako by som mohol kombinovať doplnky z rôznych epoch? Rád by som si vytvoril nový štýl, ale neviem, ako začať. Ak má niekto skúsenosti s týmto, prosím, poraďte mi, ako najlepiej kombinovať jednotlivé doplnky tak, aby vytvorili harmóniu. Každý tip alebo odporúčanie by bolo vítané. Ďakujem vopred!

    Odpovedať
Pridajte komentáre