24 priestranných spální s moderným dizajnom

Moderní dizajnéri ponúkajú obrovské množstvo možností dizajnu pre veľké spálne. Kde však nájsť zaujímavé riešenia?? V tomto výbere môžete nájsť "svoju" spálňu.

Ak ste šťastným majiteľom priestrannej spálne, mali by ste ju prenechať skúsenému dizajnérovi, ktorý dokáže kompetentne narábať s priestorom a zvýrazniť ten či onen prvok výzdoby podľa vašich predstáv. Fotografie dizajnu spálne zobrazené v tomto výbere realizovaných dizajnových projektov sú toho jasným dôkazom. Podlahové vázy, interiérové inštalácie, krb, maľby a grafiky sa hodia do priestoru spálne vidieckeho domu. Hlavným prvkom interiéru, okolo ktorého je postavený dizajn, je samozrejme posteľ. Buď klasické, alebo prispôsobené, napr. posteľ okrúhleho tvaru. Vo veľkej spálni je obzvlášť dôležité osvetlenie a dekorácie okien. Zohľadňuje preferencie majiteľov a špecifiká vybranej miestnosti. Kombinácia vstavaného osvetlenia, lustrov a stojacích lámp vám umožňuje hrať sa s osvetlením a vyberať si zdroje svetla podľa nálady. Naša profesionálna fotogaléria návrhov spální vám pomôže vytvoriť spálňu vašich snov.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 2
  1. Daniel

    Aké sú veľkosti týchto priestranných spální?

    Odpovedať
  2. Barbora Horvátová

    Ahoj! Viem si predstaviť, ako úžasné by bolo mať také priestranné spálne s moderným dizajnom. Aké sú však podľa vás ceny za prenájom alebo kúpu týchto priestorov? Je to dostupné alebo sa jedná o luxusné koncepty len pre vyvolených? Ďakujem za odpoveď!

    Odpovedať
Pridajte komentáre