15 romantických spální

Obraz vytvorený z detailov: krásna spálňa pre zasnené duše by mala byť vytvorená v rovnakom štýle.

Romantická spálňa nie je miestom pre kontrastné farby, rovné línie a moderné tvary; je to kráľovstvo jemných obrysov a nežných pastelových tónov. Po romantickom pohľade na spálňu vyberte správne doplnky a nábytok. Obrázky spální v našom výbere predstavujú nádherný dekor, vintage detaily. Textilný dizajn sa vyznačuje tkaninami, ktoré sú nariasené do mäkkých záhybov. Nábytok je zdobený rezbami a intarziou. Dôležitý detail postele čelo postele akoby chránilo obyvateľov spálne a pomáhalo im uniknúť pred zvedavými pohľadmi. Na rovnaký účel slúžia aj splývavé baldachýny. Okrem postele súprava zvyčajne obsahuje nočné stolíky, komodu, toaletný stolík a zrkadlo.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 2
  1. Sofia Kováčiková

    Máte niečo proti tomu, ak by som si v mojej spálni vytvoril romantickú atmosféru? Mohli by ste mi poradiť, ako ju môžem vytvoriť? Chcel by som, aby bola moja spálňa príjemné miesto pre romantické zážitky so svojím partnerom. Majete niektoré tipy na dizajn, farby stien, osvetlenie alebo dekorácie?

    Odpovedať
    1. Tomáš

      Nemám nič proti tomu, ak si vytvoríš romantickú atmosféru vo svojej spálni. Na vytvorenie takého prostredia môžeš použiť farby ako sú teplé odtiene červenej, fialovej alebo hnedé. Osobne odporúčam pridanie mäkkého osvetlenia, ako je napríklad sviečky alebo lampa s teplým svetlom. Čo sa týka dekorácií, doporučujem zavesiť závesy alebo baldachýn nad posteľ, pridať zrkadlo na stenu a pohodlné vankúše alebo deku na postele. Dôležité je tiež udržovať priestor čistý a usporiadaný pre dokonalú atmosféru pre romantické zážitky so svojím partnerom.

      Odpovedať
Pridajte komentáre