15 skriniek pod umývadlom

Vďaka ich úsiliu sa skromná skrinka pod umývadlo zmenila z čisto úžitkového predmetu na veľkolepý a ozdobný.

Zdá sa, že skrinka pod umývadlom má čisto úžitkovú funkciu. V týchto skriniach sa skladujú čistiace prostriedky a iné kúpeľňové doplnky, čo si vyžaduje priestrannosť, viacero políc alebo zásuviek a kvalitné kovanie. Vďaka úsiliu dizajnérov sa však zo skromnej skrinky pod umývadlo stal štýlový kúpeľňový nábytok. Niektoré skrinky so zakrivenými bočnicami a zakrivenými nohami vyzerajú ako francúzske komody, iné zasa ako francúzske komody Zásuvky v štýle art deco. Skrinky pod umývadlo nájdete v každom štýle Od moderného k vidieckemu. V niektorých prípadoch podomietkové jednotky od spoločností dopĺňajú sortiment sanitárnej keramiky alebo kolekciu keramických obkladov.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Eva Horváthová

    Máte nejaké 15 skriniek pod umývadlom k dispozícii na predaj? Ak áno, mohli by ste poskytnúť informácie o ich veľkosti, materiáli a cene? Ďakujem.

    Odpovedať
Pridajte komentáre