...

20 skriniek a skriniek s tromi kolieskami

Budoár modernej ženy si nemožno predstaviť bez špeciálneho nábytku – trucu alebo budoárového kresla. Vybrali sme výber fotografií niektorých z najhorúcejších modelov toaletných stolíkov súčasnosti.

Toaletné stolíky sa všeobecne považujú za najlepší nábytok na usporiadanie "ženského kútika", kde sa dámy pripravujú na veľkú noc. Trilliardy, toaletné stolíky a ležadlá nestratili v priebehu storočí svoj význam. Naopak, moderné módne ženy s radosťou vybavujú svoje spálne a šatne toaletnými stolíkmi tento dizajn nábytku je nepostrádateľný pri skladovaní kozmetiky alebo nanášaní make-upu. Toaletné dosky a toaletné skrinky sú vybavené veľkými zrkadlami a podstavce majú zásuvky, do ktorých si môžete uložiť rúž, púder, riasenku a parfum.

Pre všetku svoju všestrannosť sú toaletné stolíky do spálne pomerne kompaktné a okrem toho existujú lineárne aj hranaté modely. Vďaka dômyselnej ergonómii sú toaletné stolíky vhodné aj do spální bez veľkého priestoru navyše.

Ako atribút aristokratickej domácnosti sa toaletné stolíky do spálne často vyrábajú v klasickom štýle. Jeho funkčnosť je však v modernom interiéri viac než vhodná. Dizajnéri preto vytvárajú treillages a truhly z moderných materiálov s minimom dekoratívnych detailov.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 2
  1. Viktor

    Ahoj! Čítam tento text a zaujal ma jeho obsah. Mohol by si mi prosím vysvetliť, prečo je v texte zmienených 20 skriniek a skriniek s tromi kolieskami? Je to nejaký špecifický kontext alebo je to len náhodná zmienka? Som veľmi zvedavý na vysvetlenie. Ďakujem!

    Odpovedať
  2. Nikola Mikušová

    Ahoj! Videla som toto zaujímavé tvrdenie o 20 skrinkách a skrinkách s tromi kolieskami. Mohol by si mi vysvetliť, čo presne tým myslíš? Sú tieto skrinky podobné? Alebo má každá zo skriniek tri kolieska? Zaujíma ma, ako sa tieto skrinky používajú alebo akú majú funkciu. Prosím, ak by si mi mohol poskytnúť viac informácií, bola by som veľmi vďačná. Ďakujem!

    Odpovedať
Pridajte komentáre