19 okrúhlych lôžok v interiéri

Bojujeme proti stereotypom v interiéri modernej spálne – vyberte si okrúhlu posteľ. Prieskum najlepších modelov okrúhlych postelí v redakčnom výbere fotografií.

Manželská posteľ

Obdĺžniková posteľ je pohodlná, pretože sa dá postaviť k stene alebo zasunúť do rohu. Súhlasím, najlepšia možnosť pre stiesnené spálne. A ak je spálňa veľká a nepotrebuje šetriť miesto? Potom sa posteľ môže stať centrom interiéru, štýlovým akcentom, ktorý priťahuje pohľady, ohromuje a teší. vyberte si originálny nábytok na vytvorenie neobvyklého priestoru na spanie. Okrúhla posteľ je ako stvorená špeciálne pre takúto príležitosť – okrúhla posteľ je najlepšou voľbou pre moderný ženský budoár žiadnemu interiéru nemožno vyčítať, že je obyčajný.

Okrúhla posteľ v interiéri Vždy je to trochu šok: žiadne rohy a štandardné siluety, na ktoré sme si zvyčajne zvykli. Sú to elegantné línie, vzrušujúce tvary, módny štýl a množstvo príležitostí na experimentovanie s dekorom vašej spálne. Okrúhla posteľ je v strede miestnosti a vy ju chcete obklopiť všetkými ostatnými kúskami a doplnkami. Obvyklejšie umiestnenie pri stene alebo v rohu je tiež prijateľné – Hlavnou úlohou je ponechať v blízkosti okrúhleho lôžka dostatok priestoru na vybavenie a voľný pohyb.

Nezabudnite, že okrúhla posteľ zaberá dvakrát viac miesta ako jej obdĺžnikový náprotivok. Preto môže vyzerať trochu objemnejšie. Efekt masívnosti možno zmierniť výberom postele v minimalistickom štýle ( s nízkym rámom, úzkym matracom ) alebo "vznášajúcej sa vo vzduchu" model ( s jednou nohou uprostred ).

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 3
  1. Ján

    Ahoj! Pripadá mi, že je to veľa okrúhlych lôžok v interiéri, možno až príliš mnoho. Mám záujem o viac informácií: Prečo je potrebných 19 lôžok? Sú určené pre verejnosť alebo sú súkromné? V akom type interiéru sa nachádzajú? A čo sa stane, keď nie je všetkých 19 lôžok využitých? Ďakujem vopred za odpoveď!

    Odpovedať
  2. Anna Šimko

    Je možné, aby ste bližšie opísali, o aký interiér ide? Aký je účel tých 19 okrúhlych lôžok v tomto interiéri?

    Odpovedať
    1. Adam

      Interiér je zrejme zariadený ako hotelová izba alebo hostelová spálňa. 19 okrúhlych lôžok naznačuje, že ide o spoločenské spálne, kde sa môže ubytovať viac ľudí na jednom mieste. Tieto lôžka sú zrejme navrhnuté tak, aby poskytovali nielen funkčný spánok, ale aj pohodlné prostredie pre ľudí, ktorí sa navzájom dobre poznajú a radi spolu trávia čas. Takýto interiér je ideálny pre skupiny turistov alebo mladých ľudí, ktorí si radi užívajú spoločné zážitky a hľadajú cenovo dostupné ubytovanie s moderným designom a netradičným prístupom k zariadeniu interiéru.

      Odpovedať
Pridajte komentáre