...

15 konfigurácií lôžok pre dve deti

Ako usporiadať lôžka pre dve osoby v jednej detskej izbe? V súčasnosti je na trhu veľa možností rôznych veľkostí a usporiadaní – od rôzne riešených poschodových postelí až po postele v nábytkovom transformátore.

Detské postele pre dve deti majú v súčasnosti viac ako jednu funkciu – musia byť vyrobené na mieru starostlivosť o ergonomický priestor.

Detské spálne majú širokú škálu kapacít a individuálnych architektúr. Preto sa detská posteľ s klasickým dizajnom nie vždy hodí do akejkoľvek miestnosti. Preto je dnešný sortiment manželských postelí plný ergonomických a dizajnovo vydarených produktov. Počet lôžok pre tieto postele sa líši a nie vždy sa riadi tradičným vzorom. Ak je detská posteľ jednodielna, podlahy Môžu byť usporiadané nielen paralelne, ale aj kolmo na seba.

Detské postele pre dve deti možno začleniť do programu transformátora so systémom, ktorý umožňuje vytvárať kompozície na odpočinok, štúdium a hru. Napríklad jedno z lôžok – Zabudovaný a skladací, keď je stôl zdvihnutý. Detské poschodové postele možno jednoducho konfigurovať dvoma rôznymi spôsobmi: Štandardná detská posteľ a horná časť podkrovnej postele na "žeriavoch".. nohy. Kompaktné nábytkové systémy pre deti zahŕňajú výsuvné postele.

Ktoré ( alebo postele ) sú vhodné do detskej izby?? Redakčná fotogaléria vám pomôže nájsť správne riešenie.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 2
  1. Samuel

    Ahoj! Rád by som sa opýtal, či je tu zahrnutá aj možnosť konfigurácie lôžok pre tri deti v niektorých z týchto 15 konfigurácií? Ďakujem!

    Odpovedať
  2. Helena Kovačíková

    Ahoj, zaujala ma tvoja informácia o 15 konfiguráciách lôžok pre dve deti. Môžeš mi prosím uviesť nejaké príklady týchto konfigurácií? Zaujíma ma, aké možnosti existujú a čo je s tými lôžkami spojené. Ďakujem!

    Odpovedať
Pridajte komentáre