...

13 maľovaných drevených kuchynských čiel

Kuchynský nábytok z dreva je nadčasový a zastaraný. Pre klasikov sú masívne drevené fronty jednoducho neprekonateľné. Výrobcovia prikladajú osobitný význam povrchovým úpravám a lakovaniu.

Nadčasová krása dreva

Praktické a estetické vlastnosti dreva z neho robia exkluzívny materiál, a preto má nábytok z neho osobitný status. Predné strany sú tvárou Kuchynské fronty. Tvoria vzhľad vašej kuchyne. Kuchynské fronty z masívneho dreva sú k dispozícii aj ako samostatné jednotky na inštaláciu na kuchynský nábytok s obkladom. Čelá z masívneho dreva pokrývajú chrbticu skrinky a dodávajú kuchyni požadovanú atraktivitu a status.

Výrobcovia venujú veľkú pozornosť povrchovým úpravám predných plôch z masívneho dreva. Klasické kuchynské fronty sú zdobené vyrezávaným dekorom a patinované pre starožitný vzhľad. Fresky sú natreté ekologickými farbami, netoxickými moridlami na vodnej báze, ktoré reprodukujú prirodzenú štruktúru dreva, lakmi v ušľachtilých farbách a voskami na povrchovú úpravu. Maľované drevené fronty vo vidieckom štýle spájajú klasickú sofistikovanosť a rustikálny šarm. Čelá z masívneho dreva, ručne opracované s kovaním z tepaného železa, dodávajú kuchyni atmosféru slnečného Talianska, pokojného Provence alebo starého dobrého Anglicka.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 2
  1. Martina Hlaváčová

    Ahoj! Chcel by som sa opýtať, či je možné zakúpiť tieto maľované drevené kuchynské čiely samostatne alebo sa predávajú iba ako súčasť celej kuchyne? Ak je to možné kúpiť samostatne, máte prosím nejaké informácie o cenách a rozmanitosti dizajnov? Ďakujem veľmi pekne za vašu odpoveď!

    Odpovedať
    1. Igor

      Áno, je možné zakúpiť maľované drevené kuchynské čiely samostatne. Môžete si vybrať z rôznych dizajnov a farieb, ktoré by mali ladit so zvyškom vašej kuchyne. Ceny sa môžu líšiť podľa veľkosti, materiálu a výrobcu, preto je najlepšie sa obrátiť na konkrétneho predajcu alebo vyhľadať informácie online. Ak máte konkrétne požiadavky alebo otázky, neváhajte ma kontaktovať. Ďakujem za váš záujem!

      Odpovedať
Pridajte komentáre