...

25 konferenčných stolíkov na kolieskach

Pre tých, ktorí radi menia zariadenie obývačky častejšie ako raz za rok, je konferenčný stolík na kolieskach ideálnym riešením. Možno ich premiestňovať nielen v jednej miestnosti, ale aj v celom dome.

Stoly boli prvým kusom nábytku, ktorý bol umiestnený na kolieskach, Uskutočnila sa vo Francúzsku. Spočiatku sa táto zmena týkala len servírovacích modelov, ale neskôr sa táto mobilita uplatnila aj na konferenčné stolíky.

Aké výhody majú kolieska? Vďaka nim nie je potrebné robiť žiadne zbytočné gestá. Stačí raz naložiť konferenčný stolík na kolieskach a presunúť ho do blízkosti miesta, kde budete pohodlne sedieť, napríklad do kresla alebo na pohovku. To vám uľahčí pohodlné čítanie alebo iné tiché činnosti.

Ďalšou nemenej dôležitou výhodou konferenčných stolíkov na kolieskach je možnosť voľného pohybu v rámci jednej miestnosti a celého bytu. S malým úsilím môžete meniť nastavenie aj každý týždeň!

Aby sa konferenčné stolíky na kolieskach samovoľne nepohybovali, sú zvyčajne vybavené špeciálnym bezpečnostným mechanizmom, ktorý blokuje svojvoľný pohyb koliesok. V priebehu rokov sa kolieska zmenili z čisto funkčných na dekoratívne prvky. Niektoré konferenčné stolíky ich majú ako akcent.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Lukáš Šimko

    Ahoj! Spoznal som konferenčné stolíky na kolieskach a zdajú sa byť veľmi praktické. Rád by som sa dozvedel viac o nich. Aké sú ich rozmery a hmotnosť? Sú stabilné a ľahko sa presúvajú? Majú nejaké špeciálne funkcie alebo príslušenstvo? Ako je to s ich montážou a demontážou? Ďakujem za informácie!

    Odpovedať
Pridajte komentáre