26 drevených konferenčných stolíkov

Závesné alebo vysoké, okrúhle, oválne alebo obdĺžnikové, s policami alebo bez nich, sekcie, zásuvky a zásuvky, modely s prísnymi proporciami a neobvyklým dizajnom – výber je dnes veľmi veľký.

Všetko je také odlišné

Drevené konferenčné stolíky – nie sú to len modely v klasickom štýle. Drevený konferenčný stolík môže vyzerať ako neobvyklá lavica, vyzerať ako funkčný modul s časťou na ukladanie konzol a časopisov. Môže vyzerať ako veľký peň zložený z tenších kmeňov, pripomínať špirálu alebo mať dokonca vrchol v tvare kvádra z doby kamennej.

Ak sa vám nepozdávajú honosné stoly, vyberte si tradičný model s oválnou alebo obdĺžnikovou doskou, podstavcom, podstavcom alebo štyrmi nohami. Na svoje si prídu aj tí, ktorí radi využijú každý kus nábytku Drevené konferenčné stolíky sú vybavené zásuvkami, výsuvnými policami, kolieskami, výklopnými doskami a úložnými nádobami pod nimi. Možno ho použiť ako držiak na telefón alebo vázu na kvety. Ako nočný stolík, na konferenčnom stolíku alebo na nočnom stolíku.

Drevené konferenčné stolíky sa dnes vyrábajú z dubového, platanového, čerešňového, orechového, makasarského, mangového a mahagónového dreva. Laky, drevené dyhy v rôznych odtieňoch a niektoré modely sú povrchovo upravené prírodným včelím voskom. Vaša drevená stolová doska môže byť vyrobená z ( tvrdeného skla v zlatej, striebornej alebo bezfarebnej ) alebo z kovu ( patinovanej mosadze, lešteného niklu ) alebo, ak sa rozhodnete pre klasický dizajn, zo zlatej fólie a rezby.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Dominik Černý

    Ahoj! Máte možno informácie o tých 26 drevených konferenčných stolíkoch? Sú tieto stolíky dostupné na predaj? Ak áno, aká je ich veľkosť a cena? Sú vhodné pre domáce alebo kancelárske použitie? Ak máte akékoľvek informácie, budem vďačný/á. Ďakujem!

    Odpovedať
Pridajte komentáre