8 domácich obývacích stien

Je ťažké predstaviť si obývaciu izbu bez nástennej skrinky – priestranného a funkčného úložného systému. Aké modely stien ponúkajú ruskí výrobcovia??

Modulárne štruktúry

Moderné steny do obývacej izby- Elegantný a funkčný dizajn šetrí miesto a je dostatočne priestranný na uloženie veľkého množstva predmetov.

Hlavnou výhodou nástenných skriniek do obývačky je, že ide o modulárne systémy. Inými slovami, pozostávajú z prvkov, ktoré sa v prípade potreby môžu navzájom nahradiť alebo doplniť. Regály a police, skrinky so sklenenými a presklenými priečkami, závesné a podlahové skrinky, otvorené a zatvorené skrinky, zásuvky a police, výsuvné a posuvné dvere, pevné a presklené čelá, tvarované alebo minimalistické kovanie Sami sa rozhodnete, z ktorých modulov zostavíte stenu a ako ju vyzdobíte. Steny obývacej izby na fotografii nášho výberu – Sú výrobky domácich spoločností.

Pri výrobe nástennej jednotky na mieru naši výrobcovia zohľadňujú veľkosť miestnosti, v ktorej bude modulárny systém umiestnený, a dokážu zostaviť dizajn v akejkoľvek konfigurácii lineárne alebo uhlové. Steny sú vyrobené z drevotrieskových a MDF dosiek, povrchovo upravené lakom alebo drevom, natreté rôznymi farbami, tónované v tmavých a svetlých odtieňoch, môžu byť zdobené kožou alebo látkami, prípadne vybavené osvetlením.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Igor Mráz

    Ahoj! Počul som o týchto 8 domácich obývacích stenách a zaujímalo by ma, aké sú ich hlavné výhody a funkcie. Ak by ste mali nejaké skúsenosti s týmito stenami alebo by ste vedeli poskytnúť bližšie informácie, bola by som vďačná. Ďakujem vopred za odpovede!

    Odpovedať
Pridajte komentáre