30 mimoriadnych obývacích stien

Originálny dizajn, farebné fasády, netradičný dekor: ak má modulárny úložný systém pre obývaciu izbu aspoň jednu z týchto vlastností – interiér nebude nudný a obyčajný!

  • z adresy 30

Zábavné štruktúry

Obývaciu izbu je ťažké predstaviť si bez steny Modulárne úložné priestory alebo modulárne regály. A keďže sú tieto interiérové kompozície tak potrebné, nech sú skôr netradičné a zaujímavé než typické a nevýrazné. Verte mi, že výber neobvyklej steny do vašej obývačky bude mať veľký vplyv na interiér miestnosti. Ale tu je, ako vyzerá nezvyčajná stena v obývacej izbe? Odpovede nájdete na obrázkoch uverejnených tu.

Kľúčový predpoklad pre vybavenú kuchyňu je mať "vrchol" vzhľad a dizajn, neobvyklé estetické alebo funkčné vlastnosti. Ak má stena atypický dizajn ( skosená tektonika, nelineárne police, lomené kontúry ) nebude sa považovať za bežnú. Lakované, viacfarebné, vyrezávané, presklené, osvetlené čelá ešte lepšie. Modulárny úložný systém s funky dekorom "rastie do skutočného umeleckého diela. A ako s takými sa s nimi aj zaobchádza: prečo by ste nesúhlasili s tým, že skladovacie jednotky na fotkách majú trochu osobnosti?. Výber materiálov a povrchových úprav dotvára celkový dojem: na fotografiách sú steny z vysokokvalitných tradičných a inovatívnych materiálov, lesklé alebo matné lakované, sklenené a plastové, dyhované, čalúnené látkou atď.

Je dôležité, aby obývacia stena vyhovovala vašim praktickým potrebám. Kúpte si klasické vitríny na drahý riad. Na obľúbené knihy a albumy sa hodí kompaktný, štýlový stojan. Do moderného modulárneho úložného systému môžete pohodlne umiestniť plazmový displej a ďalšie digitálne zariadenia.

Prečítajte si viac  Minimalistická polica s osvetlením
Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 2
  1. Tomáš

    Ako čitatelia, aký je váš názor na obývacie steny? Sú pre vás mimoriadne alebo len bežné? Čo vás upútava na nich najviac? Majú nejaký praktický význam alebo sú skôr len estetické? Odpoviem na tieto otázky môže ovplyvniť výber mojej budúcej obývacej steny. Budem vďačný za vaše názory a skúsenosti!

    Odpovedať
  2. Štefan Šimko

    Ako sa líšia tieto 30 mimoriadne obývacie steny od bežných stien? Ako získam viac informácií o týchto obývacích stenách? Sú vhodné pre každý domov alebo majú nejaké špeciálne vlastnosti? Ak áno, aké sú to vlastnosti? Ďakujem za vašu odpoveď.

    Odpovedať
Pridajte komentáre