42 ružových kresiel

Na to, aby sa interiér stal pôsobivým a elegantným, niekedy stačí jediný detail… Ružové kreslo môže byť to pravé.

  • z adresy 42

Všetky odtiene ružovej

Jednofarebný, nudný interiér sa v okamihu zmení a stratí svoju prvoplánovosť vďaka farebnému nádychu. «zložka", ktoré vám ponúkame ako spestrenie vašej príliš strohej, chýbajúcej individuality, je kreslo – a to nielen zaujímavý, výrazný model, ale aj ružové kreslo pretože ružová farba je vždy povznášajúca.

Umiestnite ho do spálne pred toaletný stolík, do obývačky pred krb alebo do knižnice vedľa konferenčného stolíka. Kreslo čalúnené bledoružovou, lososovou, baklažánovou alebo bobuľovou farbou bude štýlovým dekoratívnym akcentom vo vašom interiéri. A bude to moderný alebo klasický model? Rozhodnite sa.

Elegantnú klasiku predstavuje stolička s vysokým operadlom a "ušami" a tvrdé podrúčky, čalúnené kreslo v štýle Ľudovíta XVI. so sústruženým dreveným rámom, krásne kreslá zdobené pozlátenými barokovými rezbami, ozdobnými gombíkmi, lemovaním a strapcami na nábytku, zamatovým, ľanovým, vrecovinovým a koženým čalúnením.

Pre tých, ktorým záleží na ergonómii obytného priestoru, je správnou voľbou kompaktná moderná pohovka: s nízkym operadlom, čalúnenými nohami alebo otočnou základňou a čalúnením z nedeformovateľnej polyuretánovej peny, polyesterových vlákien alebo peria, so sedákom a operadlom podopretým elastickými popruhmi.

Vonkajšia veranda môže byť vybavená ružovým kreslom z termoplastu potiahnutým vysokolesklým lakom alebo kreslom s kovovým rámom potiahnutým pravou kožou.

Prečítajte si viac  Ako nekupovať falošný nábytok: 8 základných pravidiel
Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Natália Štefanová

    Ahoj! Prečítal som, že existuje 42 ružových kresiel. Nemohol by si mi prosím nejaký detail viac objasniť? Čo je to za kreslá a prečo je ich také veľa? Zaujíma ma, aký je dôvod a význam za touto informáciou. Ďakujem!

    Odpovedať
Pridajte komentáre