...

25 zrkadlových skríň

Neslúžia len ako úložný priestor, ale otvárajú aj nové spôsoby vizualizácie priestoru. Vďaka zrkadlovým vložkám a náterom na dverách vyzerajú miestnosti trojrozmerne.

Zrkadlovú skriňu alebo skriňu so zrkadlovými posuvnými dverami nájdete takmer v každej domácnosti. Prečo sú tieto kusy nábytku také obľúbené?? Okrem toho, že je model Armadio 3 ante obľúbenou úložnou jednotkou, dodáva miestnosti vizuálny rozmer vďaka zrkadlovým povrchom. Zrkadlo sa zvyčajne umiestňuje na jedny alebo viac dverí z vonkajšej strany. Existujú aj zrkadlové vložky, ktoré zaberajú len časť krídla dverí. Môžu mať jednoduchý obdĺžnikový alebo štvorcový tvar alebo neobvyklú siluetu. Niekedy sa pre väčší dekoratívny efekt zrkadlá dodatočne zdobia kresbami alebo sa používajú zrkadlové vložky neštandardných odtieňov.

Dnes je možné nájsť model akejkoľvek veľkosti a štýlu, vhodný na rôzne účely. Šatníkové skrine so zrkadlami sa najčastejšie používajú v obývacích izbách, spálňach a chodbách. A zatiaľ čo v obývacej izbe je takýto šatník štýlotvorným prvkom, v spálňach a chodbách má často prednosť funkčnosť modelu. Do týchto miestností sú vhodnejšie veľké trojkrídlové modely alebo zrkadlové skrine, ktorých vnútorná výplň a konfigurácia sa vytvára podľa želania zákazníka. Šatníkové skrine so zrkadlami sú súčasťou väčšiny interiérových štýlov a trendov Od klasiky po modernu. Vstavané zrkadlové skrine sa stanú súčasťou interiérových programov v domácnosti.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Alena Kováčová

    Ahoj! Som veľmi zvedavý, čím sa v štvrtej kapitole knihy „25 zrkadlových skríň“ bude ďalej dej rozvíjať. Aké príhody a tajomstvá sa pred nami ešte odhalia? Máte nejaké tipy alebo náznaky? Potešilo by ma akékoľvek info. Ďakujem vopred za pomoc!

    Odpovedať
Pridajte komentáre