25 vešiakov z Talianska

Šatníkové skrine nie sú jediným riešením nábytku pre vašu predsieň. Nahradiť ho môže funkčný a štýlový stojanový alebo nástenný vešiak.

Vešiak na chodbe – Krásne a pohodlné

Do predsiene si môžete kúpiť vešiak na kabáty ako doplnok k šatníku alebo do šatne: zaveste naň šatky a ľahké mackintoshe, do držiaka dajte mokrý dáždnik. Vešiak je schopný plniť úlohu hlavného a jediného kusu nábytku určeného na uskladnenie sezónneho oblečenia, klobúkov a topánok.

Rozhodnite sa, akú úlohu budú vo vašej domácnosti zohrávať vešiaky na kabáty Taliansko ponúka rôzne modely so skvelým dizajnom. Šatníková skriňa je nahradená veľkým podlahovým regálom. A vetvička na stene patinovaného kovu na jeho ozdobu a na zavesenie klobúka po prechádzke.

Výrobcovia nábytku z Apeninského polostrova ponúkajú podlahové modely v podobe kvetu krokusu, korálu, mladého dubu s listami Tieto modely sa stanú výrazným prvkom v interiéri chodby. Ak máte radi niečo tradičnejšie, pravdepodobne sa vám bude páčiť nástenný vešiak v štýle Directory s lištami z čerešňového dreva a háčikmi z tlakového odliatku. Zmenšená verzia pre klasickú chodbu – Vyrezávaný ramenný záves na horák s háčikmi usporiadanými do kruhu.

Talianski výrobcovia ponúkajú modely na každú príležitosť a pre každý vkus. Talianske vešiaky sú nielen atraktívne, ale aj funkčné. Niektorí ľudia môžu napríklad považovať tvarované zrkadlo s dvoma háčikmi za praktický nástroj . A niekto by uprednostnil stoličku s opierkou na zavesenie bundy v spálni alebo praktickú figurínu z ohýbaného skla.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 1
  1. Veronika Jurová

    Ahoj, som rád, že sa tu vyskytli 25 vešiakov z Talianska, ale chcel by som sa niečo opýtať. Aký typ vešiakov sú to? Sú to klasické drevené vešiaky, alebo majú nejaké iné špecifické vlastnosti? Ak má niekto odpoveď, budem vďačný. Ďakujem!

    Odpovedať
Pridajte komentáre