...

13 nástenných vešiakov do predsiene

Keď nemáte miesto na šatník, vešiaky na oblečenie ho ľahko nahradia. Môžete si kúpiť tradičné háčiky na kabáty alebo si vybrať dizajnový vešiak, napríklad z dreva.

Namiesto šatníka

Nástenný regál v predsieni nemusí byť rovnocennou, ale veľmi funkčnou náhradou šatníka. Po príchode domov si naň môžete zavesiť kabát, bundu, tašku alebo dáždnik. Keď pridáte vešiak a policu, budete mať kam uložiť klobúky a šály.

Tradičný nástenný stojan v predsieni je tyč upevnená na ňom pomocou háčikov. Nástenné vešiaky z dreva, tónované alebo staršie, s liatymi ozdobnými háčikmi sa hodia do klasických predsiení. A vešiaky s lakovaným povrchom alebo vyrobené výhradne z pochrómovaného kovu Moderná alternatíva.

Ak chcete mať vešiak, ktorý je nielen úžitkový, ale aj dekoratívny, kúpte si originálny model. Dizajnéri napríklad radi využívajú tému dreva – Vešiaky v podobe vetvičiek určite upútajú pozornosť vašich priateľov. Silueta zrkadlového stojana v hlave ženy upúta pozornosť.

Háčiky sa často používajú ako nástenné vešiaky. Majú výraznú výhodu oproti vešiakom na kabáty Na stenu môžete pridať ľubovoľný počet háčikov. Dizajn háčikov je ešte univerzálnejší ako dizajn vešiakov na šaty háčiky na kabáty v tvare listov, farebných gúľ alebo v kombinácii s hodinami či lampami. Vyberte si z elegantných, hravých alebo malebných vzorov Taký, ktorý vyzerá na stene nápadne a unesie váhu nielen vašich kabeliek, ale aj vrchného oblečenia.

Ohodnoťte článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Aneta Barka

Pozdravy, spriaznené duše štýlu a hľadači svätyne! Som Aneta Barka, ostrieľaný návrhár, ktorého životom bola tapiséria utkaná tými najjemnejšími niťami Módy a vrúcnym objatím domácej útulnosti. Dovoľte mi odhaliť kapitoly mojej cesty, kde sa umenie couture hladko prelína so samotnou podstatou pohodlia a štýlu.

Ženský časopis | Móda, krása, každodenný život a starostlivosť o domácnosť, psychológia a vzťahy
Comments: 3
  1. Peter Farkaš

    Aké sú vešiaky vhodné pre predsieň? Mám záujem o nejaké praktické a funkčné riešenie. Čo by ste mi odporučili?

    Odpovedať
    1. Dominik

      Pre predsieň sú ideálne vešiaky, ktoré kombinujú štýl s praktickosťou. Odporúčam vybrať vešiak s dostatkom ramien pre zavesenie kabátov, bund a kľúčov. Veľmi užitočné sú aj vešiaky s policami alebo zásuvkami pre skladovanie ďalších vecí ako čiapky, šály alebo rukavice. Dôležité je tiež zvážiť priestorové možnosti a veľkosť predsieňky, aby ste nevytvorili zbytočný neporiadok. Vyberte si štýl, ktorý sa hodí k zvyšku interiéru a zároveň splní vaše požiadavky na praktické riešenie.

      Odpovedať
      1. Dominik

        Pre vašu predsieň odporúčam vybrať vešiak so dostatkom ramien pre oblečenie a kľúče. Vešiaky s policami alebo zásuvkami sú tiež veľmi užitočné pre ďalšie veci ako šály či rukavice. Nezabudnite zvážiť veľkosť predsieňky a zvoliť štýl, ktorý ladí s interiérom a zároveň je praktický. Ideálny vešiak dokáže kombinovať štýl s funkcionalitou a zároveň udržiavať poriadok v predsieni.

        Odpovedať
Pridajte komentáre